Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezen miért kell kiakadnia és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért kell kiakadnia és veszekedést indítania?

Figyelt kérdés

Van a barátnőm aki szegényesebben él, mert az Apukája nem tudja beosztani a pénzt és ő nem ehet mindennap melegkaját, sokszor nagyon éhes és nincs kaja csak szar hideg ami kevés is.

Beszélgettünk messengeren és látta hogy ettem kis maradékot, fogta hozzám se szólt, elkezdett vitázni hogy elege van hogy én elhetek ő nem és tessék...



2018. jan. 8. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak akik tényleg nm tudnak enni és ebből már elegük van vagy irigyek a másikra ami érthető. De én a helyébe inkább meghúztam volna magam és nem elhíresztelni főleg veszekedést indítani hogy nen tudok mit enni.

Nem kell ilyenkor foglalkozni a m@sikkal,majd abbahagyja a durciz@st:)

2018. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnalom a csajt. sajnos sokan jo letben vannak ,masnak meg mar 2 szelet kenyerrel tobb is az lenne.
2018. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is sajnálom és a saját életemet is feláldoznám érte, de hogy tudnék rajta segíteni? amikor azt mondom anyáméknak hogy nem akarok enni nincs kedvem a melegkajához akkor erőltetik és rám parancsolják hogy egyek.. s akkor nem tudok mást tenni...
2018. jan. 8. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
hat kajarol ne beszelj. de ha jobb helyzetbe vagy neha athivhatnad kajalni , vagy suliba vinni neki 1-2 szenyot.
2018. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívd meg magadhoz enni a lányt, vagy suli után egy jobb kajáldába.
2018. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidd el kukázni!
2018. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd el magadhoz,értékelni fogja és a szülei is:)
2018. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, Te mekkora egy tuskó vagy.
2018. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!