Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megtetszett valaki a buszrol,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett valaki a buszrol, lehet ebbol valami?

Figyelt kérdés

Veletek történt már ilyen? Csak néztem, és számomra annyira tökéletesnek tűnt a srác. Oda mehetnék esetleg én lanykent beszélni, vagy tul olcsonak tunnek? Hogy lehetne közeledni? És milyen uruggyel mehetnek oda? Hogy kell ezt csinalni?

16.L

Köszönöm a valaszokat! :)



2018. jan. 10. 18:55
 1/5 anonim válasza:
80%
Szerintem simán odamehetsz, és igazából nem kell nagy témának lennie, biztos jó néven veszi, ha neki is tetszel, vár a srác dolga lenne de szerintem nem gáz.
2018. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
csak vletlen volt.
2018. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Ha már az olcsó szót használod, igen, annak tűnnél.

Hová tűnt a lányokból a tartás? Rögtön rávetnék magukat valakire, csk mert jól néz ki.

2018. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Szia melyik városban történt és melyik buszjáratán?engem pont ma neztek meg elég durván a buszon :D
2018. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
39%

Szerintem nem gond, ha a lányok kezdeményeznek. Egyszerűen csak ne légy rámenős.


Képzeld magad az ő helyébe. Milyen lenne, ha fordítva lenne. Ha egy ismeretlen srác jönne oda hozzád, mi az, amit jó néven vennél és mi az, ami túl sok lenne, vagy kellemetlen érzést váltana ki belőled.


Mondjuk, ha lenne rajta olyasmi, amiről lehet beszélni, pl kitűző a táskáján, vagy a ruháján valami felirat egy együttesről, ilyesmi.. az jó kiindulási alap lehetne, hogy megismerd, ha tudsz róla beszélni, mert ismered az együttest/stb. Mármint ne hazudj, de utána nézhetsz :D

2018. jan. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!