Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elfelejteni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni valakit akivel napi kapcsolatba vagy kényszerítve?

Figyelt kérdés
Nagyon szereted, ő ezt nem tudja, de muszáj naponta találkoznod vele és jópofizni. Mit lehet tenni ilyenkor?
2010. szept. 6. 20:13
 1/7 Tomazolika ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetbe voltam középiskolában !Az osztálytársam volt és 3 évig jártunk és aztán mikor szakítottunk még 2 hónap volt az érettségiig és hát osztálytársak voltunk ! Szörnyű volt de leérettségiztünk és mikor meghallottam hogy még a technikusira is maradni akar akkor én elmentem fősulira , csak hogy ne találkozzunk ! de hála istennek mert a suli nagyon király!!!!!!!!!!!
2010. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért kell őt elfelejteni? Miért nem tudhatja meg hogy szereted? Vagy hogy tetszik? Ő biztos nem viszonoz volnzalmat?

Amugy...Probald meg ugy felfogni hogy jo barátod és barátokkal nem kezdünk viszonyt mert a barátság is tönkre mehet szakítással... Vagy nézz rá ugy mint egy ideálra...Mintha egy filmszinészbe szerettél volna bele akit mindennap látsz a tvbe de sosem lesz koztetek semmi :)

2010. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindent próbáltam, de semmi sem használt. elegem van belőle. :(
2010. szept. 6. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd el neki. Beszélj vele teljesen őszintén. Tudom, hogy rohadt nehéz, de hidd el ezen csak így jutsz túl. Én már tanultam belőle. Egy csomó időt elpazaroltam, azzal hogy nem mondtam el neki. Állandóan rá gondoltam, meg azon hogy vajon ő érez e valamit irántam, féltékenykedtem stb. Amikor elmondtam neki mit érzek és elutasított, rohadt szar érzés volt, de nagyon hamar túl tettem magam rajta. Utána mintha egy kő esett volna le a szívemről. Szabadnak éreztem magam, újra tudtam rendesen gondolkodni, nem ő járt állandóan a fejemben. Ja és persze az is lehet, hogy ő is így érez irántad, és egy csomó, boldog, együtt töltött időt pazaroltok el. Szóval lépj, mert mindenképpen nyersz.


20F

2010. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sziaa.

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Mindennap látom és jópofizok. Elhiszem neked,hogy nehéz..De az az illető is elég vak ha nem veszi észre ezt,hogy érzel valamit iránta. Próbáld elkerülni,vagy csak cselekedj,mert igy ez nemjó. Vagy ahogy az idézet is mondja úgy döntöttem felhagyok a káros szenvedélyeimmel,veled kezdem...próbál elfejeteni úgy hogy,ez nem olyan hogy le kéne szoknom vagy abbakéne hagynom...muszály..meg kell tennem. Nehéz lesz,de sikerülni fogg. :) Sok szerencsét.

2010. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
annyiszor próbáltam elfelejteni, de soha semmi...lehet, tényleg beszélnem kéne vele, már mindegy. és igen, tényleg nagyon hülye, hogy semmit sem vesz észre.
2010. szept. 6. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Az hogy elkerülöd nem megoldás. Annál többet fogsz gondolni rá. Csak az segít ha beszélsz vele. Ha valami hülye kifogással elhajt, akkor úgy is megutálod és elfelejted, ha meg összejöttök akkor boldogok lehettek.
2010. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!