Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Katolikus lány, érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katolikus lány, érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Hát, 16 éves vagyok. A lány, 16-17 lehet. Viszont katolikus, ami engem nem zavarna, nem káromkodik, még nem beszéltem vele, de nagyon aranyos, és normális. Néha egy busszal szoktunk menni, én nekem tetszik. Szerintetek érdemes megpróbálni? Egyébként, ha ti katolikus-ok lennétek, akkor, engednétek a lányotoknak, hogy legyen valakije? Félreértés ne essék, nem ítélem el az istenhívőket. Én viszont, istennel kapcsolatban semleges vagyok.

2018. jan. 16. 20:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%

"nekem egyáltalán nem fontos a szex"


Akkor valósznűleg lesznek gondok.

2018. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkor valószínüleg, képes vagyok, az általam szeretett személy véleményét, és akaratát kikérni :) Gondok nem lesznek, és nincsenek is :)
2018. jan. 16. 20:32
 13/24 A kérdező kommentje:
De, mint mondtam, még csak tetszik.
2018. jan. 16. 20:32
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem unod napok óta a buszos-lányos kérdéseidet? Mi igen
2018. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, már nem azért. De ha neked fontos valami, nem kérdezel meg minden részletet? Nézd, én nekem, ez a fontos, mert már. Túl sok mindenen mentem keresztül, túl sok lelki sérülést éltem át. Nemtudok tanulni, attól félek, hogy soha nem lessz senkim, és senki se fogad el. Szerinted mi mást csináljak, minthogy ismerkedjek? Sokan mondják, törődjek a tanulással, de nemtudok, mert tudat alatt, itt van minden.
2018. jan. 16. 20:43
 16/24 anonim ***** válasza:

Tudod, kérdező, mi katolikusok teljesen normálisak vagyunk. :D

Én is 18 éves lány vagyok, mint valamelyik előttem szóló válaszoló, nekem is engedték volna a szüleim, hogy legyen barátom.


Ha tiszteletben tartod a lány vallását, nem vagy harcos ateista (úgy vettem észre, hogy nem vagy), akkor egy próbát megér.

Viszont, ha a lány komolyan veszi a hitét, akkor valószínű, hogy várni akar a szexualitással a házasságig. Fontos tisztáznod magadban, hogy neked okés-e így a dolog.

2018. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát, nekem így rendben van a dolog, nem vagyok ateista, nincs okom annak lenni, nincs okom semmiért se okolni istent se. Szóval, én tiszteletben tartom, amit ő szeret, és szeretne. :)
2018. jan. 16. 21:09
 18/24 anonim ***** válasza:
20%
Egy katolikus lány semmiben nem különbözik más emberektől/lányoktól. Nincs semmilyen szabály, hogy pl. nem szabad csúnyán beszélni, nem lehetsz szerelmes stb. Persze vannak parancsolatok, amiket be kellene tartani, de senki sem tartja be, úgyis meggyónjuk. Mindenképp próbáld meg, és ne a vallása érdekeljen, manapság már nem sokat számít ez:)
2018. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm ezt a választ is, hasznos volt, hát rendben meglessz :)
2018. jan. 16. 21:11
 20/24 anonim ***** válasza:
A vallás bonyolult dolog, és rengeteg időt vesz igénybe ameddig megérti akárki is bármelyik vallás lényegét. De az, hogy mit gondol erről a dologról ez nem változtat egy párkapcsolatban semmit. Akkor, ha 300 éve te ortodox lettél volna, ő meg katolikus, akkor lett volna probléma. Hacsak nem fanatikus, és követeli a barátjától a hitet, vagy nem vagy erősen ateista, akkor nem gond... Mondjuk ha egy szin magyar lány ilyesmiben hinne, hogy kinai univerzuizmus, akkor mondjuk elgondolkoznék :D. Azt is vedd figyelembe, hogy az emberek csupán 15%-a nem vallásos, (magyarországon nem tudom mennyi) szóvalelég sok hivő lánnyal fogsz találkozni még
2018. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!