Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Katolikus lány, érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katolikus lány, érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Hát, 16 éves vagyok. A lány, 16-17 lehet. Viszont katolikus, ami engem nem zavarna, nem káromkodik, még nem beszéltem vele, de nagyon aranyos, és normális. Néha egy busszal szoktunk menni, én nekem tetszik. Szerintetek érdemes megpróbálni? Egyébként, ha ti katolikus-ok lennétek, akkor, engednétek a lányotoknak, hogy legyen valakije? Félreértés ne essék, nem ítélem el az istenhívőket. Én viszont, istennel kapcsolatban semleges vagyok.

2018. jan. 16. 20:00
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a választ. De bízom benne, hogy ő lessz az első, és az utolsó lány. Akivel találkozni fogok :)
2018. jan. 16. 21:51
 22/24 A kérdező kommentje:
És azt is értem, amit írtál, írtatok, szóval. Ha rajtam múlik, semmi baj nem lessz ezzel az egésszel. :)
2018. jan. 16. 21:54
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha komolyban gondolkodsz, gondold végig, nyitott vagy-e arra, hogy katolikus legyél. Nem működik a párkapcsolat, ha alapból eltérő a világlátásunk.

Ha megérted a vallását, menni fog.

Ja, s igen, mi katolikusok is vagyunk szerelmesek, járunk, stb 😊

Kérdezz bátran! 😊

2018. jan. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Igazából, átgondolva, nincs semmi bajom a katolikusokkal, ha ez kell ahhoz, hogy vele lehessek, hát legyen. Akár még énis elmegyek vele templomba, hogy foghassam a kezét :)
2018. jan. 17. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!