Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mivel kezdődik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel kezdődik egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy csókkal nem? Az indít el mindent vagy csak én gondolom így?

2018. jan. 18. 17:54
 1/6 anonim válasza:
Szex
2018. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igazából lehet azzal is. Meg hát találkozgattok egymásra vagytok hangolva érzitek a szikrát meg ilyenek van olyan is aki megkéri a lányt h legyen a barátja és ugy. Valakinél ki se jelentik csak ja együtt vannak. Nálunk ugy volt hogy kérdeztem én öt vagy ő engem (már nem emlékszem) kérdezett hogy most akkor egy pár vagyunk e.
2018. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már együtt vagyunk igazából csak fél a csóktól és nm akarja
2018. jan. 18. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Onnantól hogy ki van mondva hogy egy pár vagytok, le vannak fektetve a szabályok és felvállaljátok nyilvánosan.
2018. jan. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy egymásénak érzitek magatokat.
2018. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk csókkal kezdődött :)

16/L, 16/F több mint fél éve együtt

2018. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!