Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megalázó lenne ráírni az exemre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó lenne ráírni az exemre?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy mar probalkozik masik lanynal de azt is tudom hogy engem nem tudott teljesen elfelejteni. En meg mindig nagyon szeretem ot. Szakitas igazabol az o dontese volt miutan mondtam neki hogy en szunetet nem szeretnek tartani. Valoszinuleg nem tudja hogy nekem mennyire fontos. Irtam neki egy egesz regenyt de nem tudom hogy kuldjem e el. Van ra esely hogy csak kirohogne es megalaznam magam...nem tudom mit csinaljak. Tapasztalatok,velemenyek?

2018. jan. 12. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Te tudod, max 1 próbát megér. Úgyis látni lehet majd az írásán hogy csak lerázni akar vagy ő is újrakezdené esetleg
2018. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
1 próbát megér, legalább megtudja, hogyan is érzel valójában. Nem megalázó egyáltalán, csak a konyorges az. Ha nem, akkor nem. Legalább nem lesz be es az a bizonyos “mi lett volna, ha” érzés. Szerintem küldd el egy az egyben, amit írtál
2018. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én szoktam írogatni az exeimnek ha részeg vagyok, egyik se haragudott még meg. Azért regényt nem kellenne szerintem küldeni. Írj inkább valami frappáns dolgot, ami nem vicces, de szép, és nem megalázó.

Nekem az a tapasztalatom , hogy egy kapcsolat nem akkor ér véget, ha kimondják, hogy vége.

2018. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A büszkeséged,vagy a boldogságod fontosabb? Engedj le egy picit az egódból, és nézd meg, hogy szereted-e őt annyira, hogy megérje neked még ráírni.


;)

2018. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!