Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen érzés a szakítás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szakítás?

Figyelt kérdés
Pl egy olyan személlyel akivel már több éve együtt voltatok ? Mit éreztek , milyen érzés utánna? Miért szakítottatok az exeddel? Még utánna érzel valamit? Stb .. 18 /L vagyok de még nem tapasztaltam mert még barátom sem volt, ezért érdekel ( nem társkereső kérdés!!) :)
2018. jan. 18. 21:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nemet és kort is légyszi !
2018. jan. 18. 21:08
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól függ miért szakítotok.

Volt már másfél éves kapcsolatom, amiben már nem szerettem a lányt, ott a "megtörtség" kb. 1-2 hétig tartott, és volt olyan 3 hónapos kapcsolatom is, aminek a végét úgy nem hevertem még ki jelenleg sem, hogy azóta volt 2 kapcsolatom és eltelt közel egy év.

2018. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2 vagyok:

18/F, lemaradt. :)

2018. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó szar. Velem kétszer szakított a barátom. Egyszer 3, majd 1,5 év után. Nagyon jó volt vele lenni, bár a kapcsolat végén elég sok bunkó megjegyzést tett. Mindkét szakítás szörnyű volt. Összetörtem. De szerencsére már jobban vagyok.

21N

2018. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mi már lassan két éve együtt vagyunk,sokszor volt az hogy majdnem szakítottunk.Borzasztó érzés.Mintha mellkason vágnának,érzed hogy valami hiányzik,hogy nem vagy teljes.Szerencsére nem szakítottunk, de sokszor közel voltunk hozzá az állandó veszekedések miatt.17 évesek vagyunk mind a ketten^^
2018. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En “csak” 1 ev 3 honapot voltam egyutt az exemmel. Igazabol mar sejtheto volt, hogy itt a veg, mielott kimondtam hogy szakitsunk sirtam eleget, es utana is. Nem erzek semmit sem iranta, 1 eve tortent, kihevertem baratok miatt:)
2018. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kb. egy hónapos kapcsolatom fél éve. Nem volt túl komoly kapcsolat és elég rövid is volt de én nagyon szerelmes voltam a fiúba. Ő volt az első aki viszont szeretett. Úgy lett vége hogy kiderült hogy csak becsapott és viccelt hogy szerelmes belém. Nagyon rossz érzés volt sokat sírtam és azt éreztem hogy én nem kellek senkinek. Meg féltékeny is voltam rá mert elég csajozós típus. Kb 2-3 hónap volt teljesen túltenni rajta magam úgy hogy már ne érezzék iránta semmit.

15/l

2018. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ember csak hatalmas közhelyeket tud mondani, ami lehet, hogy már unalmasan hangzik, de amikor benne vagy egy ilyenet a közepébe akkor kapnak ezek értelmet!

5 év után a párom, visszament a volt barátnőjéhez, sokat hazudott..

Mintha kitépték volna a szívemet..

Szó szerint fizikai fájdalom volt, olyan erős mellkas tájékán érzett fájdalom, hogy csak magzat pózban tudsz feküdni..

Akármire rá nézel csak ő jut eszedbe,folyamatosan.. olyan régi sztorik törnek elő belőled amire már rég nem gondoltál..

Ébredés reggelente .. szörnyű, mintha semmi nem történ volna és újra átéld előről

Ezek után én határtalan dühöt éreztem, valamit soha nem lehet megbocsátani.. idő kell hozzá sok idő!

És egyedül kell lenni, nem szabad új kapcsolatba ugrani, ki kell tisztulni!

Meg kell találnod újra önmagad és hinni kell, hogy jobb és jó lesz újra!

Aki itt tart, ne féljen, fej a fejjel, újra minden rendben lesz, ki fog sütni a nap... én tudom jól 6 év után velem is ez történt.. élvezni kell a szabadságot! :)

25L

2018. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 voltam és nem 6 év után, hanem 6 hónap! :D
2018. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 opened paradise ***** válasza:

Attól függ. Először szr,de ha amúgy nem volt jó vele,akkor utána örülni fogsz neki.

Nekem volt olyan,hogy mikor 1-2 hét után ráeszméltem,hogy mennyire lehúzott az adott ember,szinte fellélegeztem. Rájöttem,hogy nem vagyok olyan nagy sz..r és sokkal jobb is lehet.

2018. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!