Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen érzés a szakítás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szakítás?

Figyelt kérdés
Pl egy olyan személlyel akivel már több éve együtt voltatok ? Mit éreztek , milyen érzés utánna? Miért szakítottatok az exeddel? Még utánna érzel valamit? Stb .. 18 /L vagyok de még nem tapasztaltam mert még barátom sem volt, ezért érdekel ( nem társkereső kérdés!!) :)
2018. jan. 18. 21:07
1 2
 11/12 opened paradise ***** válasza:
23/F
2018. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
1 évig jártam a barátnőmmel, amikor karácsony előtt dobott. Egy hónap elteltével is rettentő csalódott vagyok, hogy mi mindent tettem érte azért, hogy a kedvében járjak, hogy végül az legyen a vége, hogy más tetszen meg neki. Az jellemző volt rá, hogy hajlamos a képembe hazudni. És már szakítás előtt volt egy két jele annak, hogy szakítani fog, de nem voltak teljesen erre utalóak. Én persze elhittem. Ebből fakadt ki az, hogy csalódott, és dühös vagyok egyszerre. Soha többet nem akarom látni, de a kötelék gyengén, de még mindit tart. 15/f
2018. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!