Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hagyjam az egészet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam az egészet a francba vagy megéri próbálkozni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel régóta barátok vagyunk. Nemrég szakítottak a barátnőjével (2 éve vannak együtt), és lefeküdtünk. Még aznap este újra összejött a barátnőjével, viszont én úgy érzem érzek iránta valamit. Mit tegyek?
2018. jan. 27. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha barátnője van felejtsd el.
2018. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Nekem nagyon érzésem van, hogy csak kihasznált és ha kapcsolatban lesztek akkor is csak ki fog használni. Szerintem hagyd (amúgy is van most barátnője). Ismerkedj másokkal hátha el tudod felejteni.
2018. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt besz0ptad...
2018. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebből nekem csak annyi jön le, hogy egy könnyen kapható ribantsz vagy.
2018. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Katasztrófa a srác is, de te is hülyeséget csináltál.
2018. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kihasznált
2018. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!