Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem foglalkozik velem mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem foglalkozik velem mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom sportoló és ezért nem nagyon van ideje ram. Ezt mielőtt osszejottunk meg is beszéltük hogy nem lesz a nnyi idő iskolán kívül és én ebbe bele egyeztem úgy mentem bele ebbe a kapcsolatba. Nagyon szeretem és nem tudom mi tévő legyek. Mielőtt el kezdtünk járni nagyon aranyos volt velem csomót beszélgettünk minden tökéletes volt. Osszejottunk és az első hétbe még úgy ahogy foglalkozott velem suliba. Az a helyzet hogy iskolán kívül nem talakozunk messengeren se tudunk beszélni mert mindig edzése van ezért marad az iskola ahol tudnánk beszélni. De ő sose jön oda hozzám meg ha lehetosege lenne akkor se jön oda. Azt mondta hogy enis odamehetnek ne csak ő jöjjön. Mondtam hogy oké. Oda mentem megöleltem és nem foglalkozott velem. Ezért menjek oda? És nagyon bánt ez a dolog mert amikor néha nagyon ritkán odajön vagy beszélünk akkor annyira aranyos és imádnivaló. Az zavar hogy lassan az osztalytarsaimmal (egy osztályba járnunk tudom nem a legjobb osztalybelivel összejönni) de tényleg. Mindenkivel beszél de mintha engem kerülne. Az a helyzet hogy nem volt még rendes barátnője eddig csak úgymond tavkapcsolata (a lányok akikkel összejött ők is sportoltak) és nagyjából ennyi volt. Nem tudom mi tévő legyek. Nem akarom őt elveszíteni. És ő is szeret de hiába mondja neki a haverja is hogy jöjjön oda hozzám nemjon és nem értem miért van ez. Vannak napjai amikor tök aranyos odajön beszélgetünk. De ez elég ritka alkalom.legyszi nem akarom őt elveszíteni mit tegyek :C

2018. jan. 31. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Uuuuristen velem tok ugyanez van/volt, csaak o nem olyan nagyon elfoglalt ezert tudunk talalkozni iskolan kivul is.

Egyebkent szerintem mondd meg neki h amikor odamentel akkor nem foglalkozott veled es h ez rosszul esett. Aztan ha ezt megdumaltatok akkor probalkozz megint, hatha. Egy ido utan o is raszokik majd es odamegy. Hany evesek vagytok amugy?

2018. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!