Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintetek jó alkalom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek jó alkalom lenne bevallani az érzéseim?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a fiúnak, aki nagyon tetszik, adnék Valentin napra egy cetlit (persze nem személyesen, beletenném a táskájába vagy ilyesmi), amire egy SZERELMES VERS MELLETT valami ilyesmit írnék:

“Szívesen megismernélek jobban egy randi keretében, lenne kedved hozzá? A választ kérlek írd ennek a papírnak a hátuljára, és hagyd XY helyen. Ha eljössz, akkor X napon, Y helyen varlak, XY órakor.

Remelem, ott leszel, addig is szep napot (vagy valami ilyesmi).”


Tudom, hogy Valentin nap meg azért nem most van, es tudom, hogy akar élőben is elmondhatnam, de ugy nem merem, meg előtte azért váljak szimpatikussa picit meg illyenek. Szoval ez milyen ötlet lenne?


Köszi a válaszokat!


2018. jan. 6. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz.
2018. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2018. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

nagyon animés megoldás,de a legegyszerűbb ha bevallod neki

Aztán vagy randiztok vagy nem

Ha meg nem akk nagyra fogja értékelni,hogy bevallottad de azért ne keseredj el ,sok fiú van még ,igaz nagy részük csak kihasználja az embert.

De van aki tud szívből szeretni

2018. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
75%
Őszintén, szerintem a legjobb ha bevallod neki. Kezdj el vele beszélgetni, ismerd meg jobban és vagy utalgass rá vagy szimplán valld be, hogy szimpi neked.
2018. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ertem, köszi a válaszokat, meg annyit, hogy közben átgondoltam, es a vers tényleg nagyon gaz lenne, csak a szöveg maradna, de ha több ember szerint is szar ötlet, akkor nem.


Mégegyszer köszönöm mindenkinek!

2018. jan. 6. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon király ötlet. Én biztos örülnék ilyesminek 😁. Csak nehogy folyamatosan figyelje a helyet ahova rakatnád vele a cetlit.
2018. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
90%
Ha én ilyet kapnék, azt hinném szívatnak... Sokkal személyesebb, ha utalgatás nélkül, nyíltan elmondod neki! :)
2018. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!