Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, a barátom hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, a barátom hazudott az exével kapcsolatban. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kérlek, adjatok tanácsot.

Első komoly kapcsolatom, és lehet megvezethető és naiv vagyok. Szóval elég sokat vártam a páromra(én vagyok a 22 éves lány, ő 22 F). Ő akkor került ki egy durva családi körülményből(rendőrség, fenyegetőzés stb) és szakított az exével mert az megcsalta a barátomat. A barátomnak élete szerelme volt ez a lány.

Amikor megismert engem, még nem zárta le vele, ezért nem jöttünk egyből össze, mert tisztelt engem annyira. Szép lassan már az exét az ÉN nevemen szólította, rengeteget beszéltünk, udvarolt, stb, lezárta a lányt, összejöttünk.

2 éve vagyunk együtt, és minden rendben volt, egészen addig, amíg az exe nem kezdte el hívogatni a barátomat, hogy még szerelmes belé. A barátom lekoppintotta. Az ex nem hagyta abba, felhívta telefonon a páromat, hogy menjenek el fagyizni meg sütizni. Barátom lekoppintotta. Az ex tovább írogatott neki. Egyszer elmentünk egy családi programra, és láttam, hogy a barátom facebookozik. Az EXÉVEL. Rákérdeztem mi az, de azt mondta nem jelentős. Egy hét múlva csengett a telefon, a barátom közölte, hogy az exével SZERETNE találkozni, mert az exénél vannak még cuccai. Mondtam, hogy együtt majd találkozunk vele, mire kiakadt a barátom RÁM. Csúnya vagyok, de beléptem a facebookjába, és eléggé kétértelmű üzeneteket találtam, amit végül kimagyarázott, és közölte, hogy az exe a holmijait POSTÁN kiküldi majd.

2 hét múlva egy csomó új ruhát láttam a párom szekrényében. Rákérdeztem, hogy az exed kiküldte a holmijaid? Mondta, hogy valamennyit.

Ezután történt, hogy eltűntek a közös képeink facebookról, és az exe belájkolta a párom összes képét. megkérdeztem a párom, ő azt mondta, hogy szerinte feltörték a facebookját és előttem változtatott jelszót.

Aztán hirtelen letiltotta az exét, mert elméletileg az engem ócsárolt, hogy nem tudok öltözködni, meg ronda a hajam meg a sminkem.

Aztán egy fél évig nem beszéltek, majd az ex felhívta, hogy az új pasijával kapcsolatban kérjen tanácsot, aztán rákérdezett, hogy m hogy vagyunk? A párom közölte, hogy minden rendben, szeret engem és jobbat se kívánhatna.

Ezek után jött a szülinapom. A párom az exe anyjával készíttetett pólót számomra, mert vele jóban van és még rendszeresen beszélnek.

Azóta eltelt rengeteg idő és nem beszélnek, mégis múltkor leültem a barátnőmmel és azt mondta hogy szerinte úgy kihasznált engem a barátom mint a nyűt. Tényleg? Vak vagyok a szerelemtől?

Én mindig mondtam a páromnak, hogy bármi van, azért vagyunk, hogy megbeszéljük.

Lehet, túlságosan hülyének nézett.

Ráadásul az exe sokkal szélesebb kört kapott az életében: közös képek facebookon(velem nem lehet kint egy sem mostmár), nyilvánosan nem írhatok neki az üzenőfalára, az exe tudta a jelszavait, én nem tudhatom, az exétől kapott szív és kulcstartó még mindig kint van a szobájában mint megannyi emléktárgy, ahogy az exétől kapott levelek is.

Úgy érzem, sose leszek olyan, mint az a lány. Teljesen az ellentétem: vad, szenvedélyes, szép. Én pedig egy szürke kisegér, tanulok szabadidőmben, nem vagyok különösebben szép, és nincs bennem nőies, inkább kislányos vagyok.

Tipikusan jó feleség lesz majd belőlem típus.

Őszintén, szerintetek hülye vagyok?


2017. nov. 24. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: igen. Én nem akarnék így vele lenni, már rég nem akarnék. Én nem viselném el az exe szívecskéit, ajándékait a szobájában.

Szerintem érdemes volna megvárnod azt, aki nagyon értékel, tisztel és szeret téged.


Főjön az exe levében, megérdemli.

2017. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen de nem bantasbol!!


Hagyd a fenebe ezt a sracot, jobbat erdemelsz!

2017. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátod magának hazudta a legnagyobbat: túl van az exén. Egyáltalán nincs túl rajta. És nem is lesz, amíg nem szakít meg MINDEN kapcsolatot az exszel. Se telefon, se sms, se facebook, se exanyós, se extől lapott csetreszek, meg a jóég tudja még micsodák. A nagy baj az, hogy Te ezt nem tudod kikényszeríteni. Ennek a barátod saját elhatározásának kell lennie, hogy elgyászolja az exet, és túllép rajta. Én azt javaslom, hogy beszélj a barátoddal. Nyugodtan megmondhatod, hogy féltékeny vagy az exére, pótléknak érzed magad. Aztán majd meglátod, hogyan reagál. Szerintem nem érdemes minden áron ragaszkodnod ehhez a kapcsolathoz. Ha hajlandó végleg elengedni az exet, akkor segítsd őt át ezen az időszakon. Ha nem, akkor inkább szakíts.
2017. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Világos hogy nem a fészbukon éljük az életünket és nem az számít ki lájkolgat. Ellenben sokat mondó hogy az exével pakolászott ki képeket, rólad meg nem...

Meg mi az hogy az "exe" 2 év után is tudja a jelszavait (amit előtted változtatott meg)?

2017. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyértelműen nem téged akar, minden az exe felé szól, valahol mélyen őt várja vissza. Téged amolyan aduászként tart, hogy ha a csajjal nem alakulnak úgy a dolgok, akkor előveszi a "van barátnőm és imádom" kártyát, ami nyilván hazugság.

ha téged szeretne, veled lenne a Facebookon, ha téged szeretne a te dolgaid lennének kint a polcán. Ha téged szeretne, nem beszélne az exével, hanem a kapcsolatotokra koncentrálna.


Legyen méltóságod és lépj ki! Lesz olyan srác, aki csak téged fog szeretni és csakis te rád vár, hidd el!

2017. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat pont ilyen problémás lesz ameddig csak tart. Amíg a volt nőjének az anyja csinálja neked a pólót... :)))


Még egy darabig bonyolítani fogod az életed ezzel a gyerekkel, aztán majd lesz más.

2017. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Úristen...szakíts mielőbb...
2017. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó! Minél előbb hagyd ott, ha van hozzá elég erőd.
2017. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de szerintem is ott kellene hagynod. Nem úgy néz ki mint aki szeretne téged. :(

21L

2017. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!