Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nem érez irántam már szerelmet?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. És a barátnőm már nem érzi azt irántam amit szerelemnek hívunk. Mit tudnák tenni, hogy ezt az érzést újra életrekeltsem benne? Rendes válaszokra vagyok kíváncsi, 20 évesek vagyunk.
2018. febr. 5. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Tini szerelem volt, elmúlt, ennyi :)
2018. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelem mulandó. Ne ijedj meg tőle. A szeretet az, ami igazán számít! Egyébként érzékeltesd vele, hogy mit érzel.
2018. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet szerintes így van, szerintem nem. Nem beletörődni akarok, hanem megtenni mindent Érte. Ezért kérek tanácsokat.
2018. febr. 5. 22:59
 4/7 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy esetleg minek örülne, mire vágyik, csak ő fogja tudni megmondani, hogy mitől érezné újra.

Én sok sikert kívánok neked! :)

2018. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos erre az a válasza, hogy ő sem tudja igazán. Borzalmas érzés ha a szívünk lángol egy olya szív után amelyben kialudt már ez a láng. De én hiszek benne hogy újra fel tudjuk éleszteni..
2018. febr. 5. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Fel kell kicsit pezsditeni a kapcsolatotokat... Menjetek el hétvégére valahova, egy wellness, egy kirándulás, bármi.

A lényeg, hogy kiszakadjatok a napi rutinból, szokásos elethelyzetekbol.

2018. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KozmaAdrián válasza:
Igaza van az elöttem szólnak én is így rontottam el az elözö kapcsolatom. Vidd el valami szép hejre, ha otthon csinál valami pl főz meny oda és öleld át vagy puszil meg. Vegyél veki virágot és ha megkérdezi "ez most mér van" mond neki mert vagy és szeretlek meg ilyen dolgokat nem baj ha nagyon hajtasz. Próbáld meg ha nem sikerül akkor... Az bukta sok sikert kívánok neked és hogy az a bizonyos láng 🔥 égjen újra. 😀 😀 😀
2018. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!