Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom nélkülem akar elmenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nélkülem akar elmenni nyaralni a haverjaival, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok eggyütt a barátommal, nagyon szeretjük egymást. Természetesen voltak már kisebb-nagyobb összeveszések, de a végén mindig kibékültünk. Egy hete majdnem szakítottunk, de beláttuk, hogy nem tudunk meglenni egymás nélkül. Viszont megbeszéltük, hogy több mindent megengedünk egymásnak.

Múltkor mondta, hogy el szeretne menni nyáron a Balatonra három napra a haverjaival. Ettől nagyon tartok, félek, hogy félre fog lépni. Mit szokott csinálni egy csapat fiú a Balatonon? Mindig az jár a fejemben, hogy annyira le fogja magát inni, hogy azt se tudja mit csinál, és megcsal valami lánnyal.

Nagyon féltékeny típus vagyok, de próbálok rajta javítani, viszont ez a Balatonos dolog nekem nagyon nem tetszik, és csak az jár a fejembe, hogy emiatt lesz vége a kapcsolatunknak (mert meg fog csalni ott)

Ja és azt hozzá szeretném tenni, hogy nem tudunk sokat találkozni (hetente háromszor fél óra) Amúgy egész nap a haverjaival van a suliban


2018. febr. 11. 11:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ne féltékenykedj:) ilyen helyekre nem viszik magukkal a pasik a nőjüket,biztos a többi haverja sem viszi:D attól még hogy nem mész nem feltétlen fog megcsalni,hiszen bulizni mennek nem csajoznk...csak kan buli lesz.Nyugi.
2018. febr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ja es az hülyeség hogy megfog csalni :D Ha szeret lesz annyi esze részegen is hogy nem csal meg,azt hogy igyon azt meg nem tilthatod meg neki :)

Előző hozzászóló voltam

2018. febr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!