Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan esik szarul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik szarul?

Figyelt kérdés

Pár hete jöttünk össze a barátommal. Előtte majd 1 évig udvarolt míg beadtam a derekam és összejöttünk végül. Mindenkinek rólam beszélt előtte és még most is h én vagyok a leggyönyörűbb legokosabb lány akit valaha ismert.

Egy dolog viszont borzasztóan zavar. Instagramon és facen is mindig olyan lányok képeit lájkolja akik ilyen csöcskidobós-direkt felülről fényképezem magam h mindenki belásson képeket készítenek. De csak ezt! Csak ezt lájkol semmi mast! Borzasztóan zavar. Mondtam már neki is, meg h ez annyira az alja szerintem, ha vki ilyen szintre lealacsonyítja magat is. Erre annyi volt a válasza h nem vakságot fogadott.

Szerintetek? Kinek van igaza?


2017. dec. 30. 18:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Jelensd ki hogyha folytatja más lányok likeolgatását akkor tőled soha nem fog olyan képet kapni :P.
2017. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szarul esne hogy sziveli. Nezegesse felolem de azert ne likolgassa mar
2018. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Az en parom nem linkeolgat semmit facen viszont mig latom hogy mindig rajtam vagymas lanyokon olyan testuelyzetben leragad a szeme ami mar mint kiderulrlt alegtobb fiunak termeszetes dolog ami mar fel sem tunik nekik hogy mar azert.. n poyenosan befgom ijenkor a szemet es nyomok es nyomok egy puszit a szajara hogy na mi ilyen erdekes en is hazy nezzem ;)

Ilyenkr csak nevetnk rajta eggyet de ezzel nemtudunk mit csinalni az viszont hgy likeolgatja csak azokat a kepeket az tenyoeg serto mar foleg hfy valoszinuleg tudatosan csinalja ezt.. es nem csak veletlenul nyom ra a likera nekem is ez most ndta a parom amikor errol beszeltunk rosszneven is vettem .

2018. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
59%
De ameg latom hogy csak a szemet hasznaljaas lanyokon de hozzam hiseges es engem szeret addig nincsen problemam
2018. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogos szerintem. De az meglepő hogy egy évig udvarolt és mégis csöcsekincsüng lányok érdeklik.
2018. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!