Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Az indok igazából az, hogy hétvégente sokat találkozgat más fiúkkal "GANG-EL" esténként. És én inkább a féltékenyebb fajta ember vagyok, szóval nehezemre esik látni a képeket amiket kirak más srácokkal. Szeretjük egymást, de ez így nagyon nem oké. Szóval, hogy mondjam meg neki hogy vége?

2018. febr. 19. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd meg neki hogy ezt nem bírod tovább nem tehet róla de te ezt nem vagy képes elviselni
2018. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltátok már megbeszélni? 15/l
2018. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Küldd el a jó büdös k_rva anyjába. Biztos szakítani fog veled ezután.
2018. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elöször próbáljátok meg megoldani. Nem jó eldobni egy olyan kapcsolatot ahol meg van a szerelem.

Ha végül nem jön össze akkor is SZEMÉLYESEN tedd meg.

2018. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Beszélgessetek erről hogy nem e lehetne valami megoldást találni erre a problémára de ha nem sikerül akkor a szemébe mondjad mert megírni megüzenni az becsületes szerintem

Ha van kérdésed nyugodtan írj rán privátban

2018. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!