Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitcsináljak? Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Háromnapja tart ez az egész. Beszétem a barátommal kerdezte mitcsinálok a hétvégén elmondtam neki es mondta hogy akkor mindegy én kérdeztem hogy miert erre azt mondta hogx mindegy most mar aztan kinyogte hogy talalkozni akart nagy nehezen mondtam neki hogy lehet hogy tudunk de kozolte hogy most mar o nem akar. Azota nem valaszolt egyik uzenetemre se pedig nagyon szokat hagytam neki. Amikor megkerdeztem masnap reggel hogx miert nezi meg es nem valaszol meg hogy nem fogja megnezni kerdesemre azt felelte hogy nem igazan mondtam neki majd irjon ha ujra hajlando beszelgetni meg szeretne erre pedig azt a valaszt kaptam hogy mirol akarok en beszelni mondtam hogy magyarazza el ezt az egeszet es ma reggel azt kaptam hogy a nem iagaz akar valaszolni, beszelni rola. Nah ez a helzet nem tudom mitcsinaljak ezutan irtam egy uzenetet hogy egy konkret valaszt adjon es hogx az iskolaban hajlando lesz e velem beszelni.

2018. márc. 4. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnálja,hogy elutasítottad a burkolt ajánlatát,de erről nem tehettél,de ő akkor is lemondott rólad.

Határozottan vonulj el vele beszélni.Hangsúlyozzad,hogy ideges vagy MIATTA.Nem amiatt,hogy nem válaszol. Ezzel tudsz hatni rá,és kinyögi,amit akart.

De csak akkor,ha szeretnél vele találkozni,különben hagyjad.

2018. márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezek a tipikus nyávogós srácok.A kapcsolatotok is ilyen lenne.De ha neked nagyon fontos,akkor személyesen többet érnél.
2018. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oke koszi a valaszokat
2018. márc. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!