Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak vagy mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vagy mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nekem nagyon nagyon tetszik egy lány akivel amugy tökre jóban vagyok csak az a baj hogy amikor én elmondtam neki hogy bejön nekem akkor azt mondta hogy összevan zavarodva és hogy azt nem mondja hogy nem érez semmit irántam csak van egy srác aki egyszer ráírt hogy megakarja dugni aztán meg most vele beszélget és én meg kezdem azt érezni hogy még lehetne belőle valami csak nem tudom hogy.

2018. márc. 18. 09:14
 1/3 October15 ***** válasza:

Ez a te fordításod magyarról pasira vagy a lány konkrétan azt mondta, hogy a másik fiú azzal írt rá, hogy megakarja dugni? XD


Igazából kár logikát keresned egy tizenéves lány tetteiben. Ha nem néz ki az illető vállalhatatlanul akkor kb ahhoz fog vonzódni akiről úgy gondolja -nem kell igaznak lennie-, hogy odafigyel rá.


Legalábbis ilyen 14-15 év magasságába ezt probléma nélkül el lehet játszani.


26F

2018. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi. A csavo irt ra igy hogy o csak dugni akar a lannyal es a lany mondta nekem.
2018. márc. 18. 09:21
 3/3 October15 ***** válasza:

És ezután még mindig beszél vele? :D Fuh te szent isten ő sem lehet egy egyszerű darab.. XD


A lány az a típus akinél ezt a meg akarlak dugni dumát el lehet sütni? Mert akkor hagyd a fenébe.


Ha nem akkor pedig beszélj vele.. jó sokat. Mármint ha annak ellenére, hogy nem vevő a dologra hajlandó beszélgetni egy csávóval aki közölte, hogy ő csak dugni akar az azért elég erős utalás arra, hogy nem kicsit vágyik valakire aki foglalkozik vele.


Persze beszélhetsz vele arról is, hogy mégis mit vár egy csávótól aki azzal indított, hogy "dugjanak" de ezzel meg az a baj, hogy ha eléggé szereti félreérteni a dolgokat akkor lazán rá vágja, hogy csak féltékeny vagy meg, hogy szimplán az útjába állsz. Az előbbi verzió talán életképesebb.

2018. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!