Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel terelhetném el a figyelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel terelhetném el a figyelmem a féltékenységről?

Figyelt kérdés
A barátomnak vannak lány barátai, akikkel időnként szokott beszélgetni. Folyton azon jár az eszem, hogy nem-e fog megcsalni velük vagy nem-e ír nekik olyant. Már tanulni se tudok, mert folyton ezen jár az eszem.
2018. márc. 18. 13:32
 1/6 anonim válasza:

Szerintem vedd lazábbra,ha megakarna csalni sztem azt nem ilyen nyiltan tenné ( arról nem hiszem h tudnál :) )

te nem beszèlgetsz a barátodon kívül fiúkkal?

2018. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, biztos, hogy nem csak barátok, hiszen lány és fiú között nincs barátság.
2018. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:

2.: Ez nem igaz.. csak tönkremegy miután valamelyik fél többet akar. XD [Ezúton is szeretném megköszönni a lánykának így 8 év távlatából azt az 1-2 komplexust. :D Amit mondjuk nem a csajozás oldalon okozott hanem a barátkozáson.. na miiiiiiiiiindegy. XD]


26F

2018. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves #2.en sem értek veled egyet, ne haragudj. Biztos rossz tapasztalatod van efelől ...

Létezhet fiú-lány barátság, sőt egyre inkább ezt veszem észre a környezetemben.

Nyilván fájó lehet azt olvasni,látni,hogy a barátom más lányokkal jókat sztorizgat, jól érzi magát...fenntartja a barátságot.De ez kell!

Miért kell elfordulni a barátoktól csak is azért,mert nekem már párkapcsolatom van?!Miért is ne lehetne fiú és lány barátság úgy, hogy egyik fél sem közeledik a másikhoz, és tiszteletben tartja azt, hogy a másiknak van baratja-vagy akár barátnője. Nem értem az ilyen embereket,komolyan.

Én párkapcsolatban élek, mondhatni napi szinten írok a fiú barátaimmal,van akivel ki megyek egy sétára,ha rossz napja van.Van nekem van rossz napom.

Az élet erről szólna hogy szabályozzuk a másikat???

A barátomnak rengeteg a nő nemű ismerőse a való életben,ezt el kellett fogadnom,akikkel nem csak ír olykor olykor(ő mondta el!),de az utcán is leáll beszelgetni. :)

Ő sosem (!) nézte meg a telefonomat, ahogyan én sem az övét.

Nem csaltam meg.

(Tudom,hogy ő sem engem.)

Szeretet.Tisztelet.bizalom.

Minden fejben dől el kedves kérdező!Remélem az írásom nem túl sok,és válaszra találsz a sorok között olvasva. :)

Ha gondolod, írj nyugodtan.


24/N

2018. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tündérmesékben is hiszel? :)
2018. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha meg akar csalni, megcsal. Ha nem akar megcsalni, nem csal meg. Ha megcsal, legalább rájössz, hogy nem ő való neked, ha nem csal meg, akkor meg feleslegesen rontod a kapcsolatot a féltékenykedéssel. Normális ha egy kicsi van benned, de ne ez uralja a kapcsolatot.
2018. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!