Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, lányok! Egy kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Egy kapcsolatban titeket zavar, ha a másik fél nincs azon a szellemi szinten, amin ti?

Figyelt kérdés

Mennyire zavaró ez egy kapcsolatban? Miről tudtok ilyenkor beszélni? (Ez azokra vonatkozik, akiknek van igénye mélyenszántó beszélgetésekre, és nem csak azt beszélné meg a barátjával/barátnőjével, hogy Zimány Linda kivel kavar mostanában. :D)

Ja és a kérdés tartós kapcsolatokra vonatkozik.

Írjatok tapasztalatokat is légyszi!



2018. márc. 24. 09:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha tetszik valaki, de megszólal és érezhető, hogy buta, azonnal elillan minden vonzalom.
2018. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! A személyes tapasztalatot meg főleg, remélem sokáig együtt lesztek még. :)
2018. márc. 24. 11:47
 13/16 anonim válasza:
Igen, én képtelen is vagyok ilyen kapcsolatra, már próbáltam.
2018. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én képtelen lennék nálam alacsonyabb szellemi szinten lévő sráccal kezdeni. Nem kell Einsteinnek lennie, szó sincs róla, de alap, hogy lehessen vele komolyan beszélgetni, hogy átlássa az alapvető dolgokat, hogy tudjon helyesen írni stb. Szóval nem zavarna, mivel össze sem jönnék ilyen emberrel.

19L

2018. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan zavaró! Nekem az azonos vagy magasabb értelmi szint központi jelentőségű egy kapcsolatban, e nélkül inkább nem jövök össze senkivel! Nekem nagyon imponáló ha egy pasitól tanulhatok valamit, és hogy jobb emberré tehessük egymást! 17/L
2018. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Párkapcsolati célzattal még bottal se piszkálnék meg egy olyan embert, aki butább nálam. Alapvetően olyan a természetem, hogy nagyon intoleráns vagyok a butaságokkal szemben, nem tudnék mihez kezdeni egy ilyen emberrel.
2018. aug. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!