Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fura, ha kicsit kellemetlenül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha kicsit kellemetlenül érzem magam ha a barátom fizet?

Figyelt kérdés
Voltunk egyszer-kétszer a starbucksban (elég borsosan adják a kávét, persze isteni úgyhogy megéri) Mindíg ő akart fizetni, és amikor mondtam neki hogy "ezúttal én hívlak meg" egy kicsit csalódottnak tűnt. Miért lehetett ez?
2018. ápr. 4. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha együtt vagytok, ez természetes:)

Először tudom, hogy rossz érzés...de gondolj arra, hogy ezzel (is) a szeretetét, rajongását fejezi ki. :)

2018. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
33%
neked mással kell fizetni
2018. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az övét semmiképp ne akard fizetni, legolábbis azt én sose hagynám, ha én lennék a helyében. Én is mindig ragaszkodok hozzá, hogy én fizessek, de ha nagyon akar akkor a sajátját hagyom hogy ő fizesse, de enyémet sose hagynám. Lehet régimódi vagyok vagy nem tudom de szerintem az természetes ha srác fizet.
2018. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
természetes, idővel megszokod
2018. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen termeszetes en is így vagyok vele
2018. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen érzés
2018. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 as gondolom nem volt mèg komoly kapcsatod, nem eltel egyutt senkivel. Vagy ha igen akk eleg sok penzed kell hogy legyen hogy mindent Te fizess
2020. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!