Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? 14f

Figyelt kérdés

Van egy lany az osztalyban akivel eleg joban vagyok.Sokat nez, ha ranezek elveszi a tekintetet, mikor beszelunk keresi a szemkontaktust, teljes testtel felem fordul.Volt olyan is h messze voltunk egymastol de egesz test felem mutatott. Sokat utalgat..pl 1x neztunk oran egy romabtikus filmet, es megkerdezte h hogy tetszett, en mondtam h jol o tovabb kerdezte es a jon kivul milyen volt?Aztan masik filmet is neztunk, es ott nem kerdezte meg..Amikor csak egyedul vagyok es a haverjaim nincsenek ott majdnem mindig odajon hozzam...Ess egyszer irodalmon nem volt tkm, es o a terem masik feleben ul, es nem is szoltam se semmi, h nekem nincs, de az egyik osztalytarsammal elkuldrtte a sajat konyvet h adja oda nekem..Nemeten atmentunk az info terembe de google forditoba nemetuk azt irta h szeretlek, es azt mondta h az egyik szo mennyire felreertheto..(ich liebr DICH).A dikkre ertette..1x bevallottam neki h szerelmes vagyok bele, de igy: "tetesz egy kicsit, de tenxleg csak egy nagyon kicsit".O erre terelni kezdett,aztan uzenetben kesobb irts h o csak haverkent tekint ram..Aztan 2 honapra ra amikor utalgartunka szerelemre mefkerdezte h komolyan eltudom-e fogadni azt h neki csak haver vagyok.En hulye erre azt mondtam h persze..


Most mit akarhat?


2018. ápr. 5. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Többször is elmondta nagyon finoman, hogy nem vagy az esete es csak haver vagy. Szeretne a barátod lenni attól függetlenül, hogy “úgy” szeret.
2018. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy *nem úgy
2018. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha ez igy van, akkor inkabb levegonek nezem, mert nemtudok igy barstkent tekinteni ra, es nem is fogok^^
2018. ápr. 5. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 ha ez kell ahhoz, hogy elfelejtsd, akkor tényleg igy lesz a legjobb. Csak bunko ne legyél. Nem ő tehet róla, hogy nem tetszel neki.
2018. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dobd be magad te$$ó és csapd be neki az egyszeműt! Sok sikert ;)
2018. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!