Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszem neki? Többi lennt

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Többi lennt

Figyelt kérdés

Na szóval..

Megismerkestem egy fiúval még 3-4 éve

Majd 2 éve azt tapasztaltam hogy végignézett rajtam,és 3-4 ember közül CSAK nekem köszönt..

Majd elmentünk sétálni és beszélgettünk majd kérdezte a véleményem egy fiurol..

Nemsokkal később anyumék voltak egy helyen és a gyerek odament majd beszélt velük és megkérdezte,hogy hol vagyok..

Egyébként a srac folyton ,,ugrat” kifigurázza amit mondok stb..

Majd nemrégiben voltunk náluk és mikor kérdezett valamit nagyon közelhajolt hozzàm kb 20 centire volt az arcomtol..

Az is volt hogy mikor nemvolt helyem és melette volt egy akkor ugy mondta hogy ,,gyere ülj ide (nevem)” ergo a nevemen szólitott..

Meg mindha mikor a közelében vagyok ugy mindha menőzne volna vagy nemtudom..

Szóval..szerintetek?



2018. jan. 18. 14:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ő 15f én 14l azt elfelejtettem
2018. jan. 18. 14:50
 2/4 anonim ***** válasza:
"nem"
2018. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tetszel neki, mielőtt félre értenéd.
2018. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
lent, lenn, de semmiképp lennt
2018. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!