Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el ezt a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el ezt a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de egy valami zavar nála amit már mondtam neki de úgylátszik nem érdekli vagy csak nem tud változtatni rajta. Minden nap tálalkozunk de sosem mond pontos időt és mindig este találkozunk. Mondjuk reggel megkérdezem hogy akkor mikor talizunk ma? És mindig azt mondja hogy majd jelenti. Hát kb mindig este 7-8 kor ír hogy akkor gyerünk. Én azt szeretném ha mindig pontosan meg tudná mondani hogy pontosan mikor találkozunk. És valamiért olyan érzésem van hogyha már ennyire nem siet velem találkozni hogy mindig a nap végére tesz akkor lehet hogy nem is szeret eléggé. Szerintetek lehet ez így? Hogy mondjam el neki hogy ez engem zavar? Vagy csak szokjak hozzá hogy ő ilyen? Mert én nagyon szeretem őt
2018. ápr. 6. 19:19
 1/6 A kérdező kommentje:
És napi 2 órát vagyunk együtt minden nap és minden tökéletesen megy élőben. Viszont ez a tali megbeszélés nem megy. Én az a személy vagyok aki mindennél jobban utál várakozni. Én egész nap várom őt és akkor a legrosszabb mikor ülök tétlenül unottan és nem tudok mit csinálni és csak azt várom hogy csörögjön a telefonom. Sőt nem is lehet más tervem mert nem tudom mikor hív. Van hogy azt mondja este 6 körül talizunk az mindig elhúzódik 8-9 re
2018. ápr. 6. 19:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret téged, de lehet hogy akkor valami dolga van. Pl. Edz valammit és akkor akkorra ér oda.

De azért mondhatna pontos idő pontot h mikor találkozzatok.

Szeretne veled találkozni mert ha nem akarna akkor nem menne el.

Vagy mondd el neki a problémádat hátha javul a helyzet.

2018. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és igen észrevettem hogy lájkolja haverom képét amit akkor kitett még én várok rá
2018. ápr. 6. 20:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Bezzeg arra van ideje
2018. ápr. 6. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:

mondd el neki h bánt téged:)

beszéljétek meg

2018. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondj neki te időpontot, ne kérdezd, hogy mégis mikor, hanem tűzz ki te egy időpontot, ha ez nem jön össze akkor meg, egyszerűen mond neki párszor, hogy későn szólt és most nem érsz rá, ezzel tuti észre veszi magát, persze ha csak szeret akkor, ha már nem szeret, az se fogja őt kiakasztani hogy nem találkoztok
2018. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!