Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lány barátomba, mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz, kérlek olvasd végig, fontos minden amit ide írok. Szóval. 13 évesek, 7. Osztályosok vagyunk. Illő rólam tudni, hogy nem vagyok igazán sovány, de szerintem még elhízva sem vagyok. Kissé teltebb, de ezek mellett egyébként szépnek mondanám magam, mások is. Valamint az intelligenciámmal sincs gond, okos vagyok, mindenből 5. A korok miatt ne itéljetek el, mert a mai világban szerintem ez már nem olyan nagy dolog. Kezdjük ott, hogy 7 éve ismerjük egymást. Úgy komolyabb barátság szerintem 2-3 éve kezdőthetett. De tavaly volt, amikor elsőnek kezdtem el többet érezni iránta. Akkor volt egy nem hosszú ideog tartó barátja, mármint szerelmi kapcsolata, de nem tartott sokáig mert rájött hogy azt a fiút nem szerette. De az az egy héten is, amikor megláttam a fiút, azthittem úgy állba húzom hogy megzavarodik. De nem akartam bajt, mert ugye tetszik a lány és nem akartam hogy neki rossz legyen, de belül annyira dühös voltam a másik fiúra. De már ezelőtt a fiú előtt is az volt hogy a lány a lehjobb fiú barátomba volt szerelmes, aki nem viszonozta. De megtört a jég, nemsok időre. Fb beszélgetésen keresztül történt. Én másik haverral bringáztam akkor a városban, és mikor hazaértem 2 olvasatlan fb üzim volt. Az állt hogy a legjobb haverom meg a lány összejött. Persze felment bennem a pumpa és a telefont villám sebességet megszégyenítően vágtam bele a mellettem kiengedett fürdővízbe. Telefon megúszta, S7 volt, vízálló. Akkor kb. fél óráig ment a szócsata köztem meg a legjobb haverom közt, hogy ezt komolyan gondolta-e. Aztán mégis megbánta és szakított a csajjal. 2 óráig tartott a kapcsolat. Mi nem vesztünk össze haverommal, de 2 napig nehezen tekintettem rá jó szemmel. Azóta nem nagyon mondja a lány hogy érdekelné őt a haverom. Még történt jóval régebben, kb. 2. Osztályban hogy rámírt, akarok-e járni vele. Persze, ez olyan semmilyen volt, még egyikünk se tudta hogy mi az egyáltalán. De érdemesnek találtam mehemlíteni. Tehát, még a legjobb haverommal való szakítása után pár hétig éreztem valamit, de elmúlt, vissza barátba. Volt nemrég egy iskolai rendezvényen, hogy eljátszottam hogy haragszom, kíváncsi voltam mit reagált. Odajött 2-3x megölelni, meg mondta hogy ne haragudjak, aztán elmentem előle, ő meg utánnam jött, higy ne haragudjak, de persze elmentem. Aztán mikor vége lett ennek, otthon rámírt hogy haragszok-e még, de mondtam neki hogy nem. Ezen a rendezvényen kezdett el fellobbanni a parázs újra. Aztán most a hét elején, sokszor szomorkodott. Egyszerűdn rossz volt nézni ahogyan szomorú, és ez libbantotta fel a tüzet. Már volt hogy 1-2x suliba odajött megölelni, amikor köszöntünk egymásnak reggel, de általában ilyenkor sokkolódtam és nem öleltem vissza és ezért kaptam is tőle kisebb szidást. Aztán ezek után is történt hogy odajött és ahogyan emlékszem az utóbbi 2-nél már vissza is öleltem. Akkor valami iszonyú nagy melegséget éreztem magamban. Nönapra is kapott tőlem csokit, örült neki, azért is kaptam ölelést. Az utóbbi 2 napban szinte másra sem tudok gondolni, csak rá. Nagyon jó baráti kapcsolat van köztünk, mindig segítettem neki amiben tudtam, és volt is hogy nekem mondott el dolgokat. Sokszor beszélgettünk, random témákról kivel mi van. Az utóbbi üzengetéseinkben a köszönések tűntek fel nekem, ( Szió, Haliii, Sziaaa) Nemtudom hogy a lányoknál ez normális-e. Aztán egy ilyen válaszolós tesztben volt arról szó hogy éppen szerelmes vagyok, és megkérdezte hogy ki tetszik. És volt egy olyan hogy mindketten unatkoztunk. Haboztam, de mehkérdeztem hogy van-e kedve elmenni velem valamerre. Nem mondott nemet, azt mondta hogy már a barátnőivel van. Feldobtam neki hogy ha lesz kedve akkor majd másnap, ő erre azt mindta oké. Ezen kívül amikor előben találkozunk akkor is jól elvagyunk, órán is szoktunk szórakozni. Nemtudom hogy ezek alapján tetszek-e neki és hogy mit kellene tennem, mehmondjam-e neki,vagy ne, vagy csak utalgassak a dologra. Kérlek segítsetek, fontos lenne!!

2018. márc. 11. 01:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy történtek már érdekes szitúaciók is, a jóvoltamból. Pl kicsit arrébb "rántottam", befektettem a táskák közé, magam felé rántottam mikor ment el a padok mellett. De mindig jól reagált, nevettünk rajta egyet.
2018. márc. 11. 01:10
 2/14 A kérdező kommentje:
Valamint amikor találkoztunk régebben ketten, elmentünk sétálni, akkor is jó volt a hangulat. Szórakoztunk, stb, nevettünk.
2018. márc. 11. 01:16
 3/14 A kérdező kommentje:
És amikor beszélgetünk suliban, akkor sem inkább elfele megy, és látszik hogy jól szórakozunk, volt már amikor bökdösött is közben. De igazából régebben nem igazán mondta volna hogy tetszem neki, amikor rákérdeztem, akkor sem mondta de szerintem azóta már változhattak a dolgok
2018. márc. 11. 01:21
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Na jó, félig elolvastam ezt a nagyon fontos mondanivalót. De fontos mondanivaló helyett csak egy gyerekes p'csogást látok, 2 óráig tartó "párkapcsolatot" és egyéb vérkomoly dolgokat. Foglalkozz inkább a leckéddel, 13 évesen még épp ennek van itt az ideje.
2018. márc. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

És amikor beszélgetünk akkor is szinte mindig mosolyog és nevet, jó hangulata van

Bocsi hogy ennyit pótolok, de éjjel van.

2018. márc. 11. 01:28
 6/14 A kérdező kommentje:
És kérlek titeket, komolyan válaszoljatok és olvassátok végig!!
2018. márc. 11. 01:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Végigolvastam mindent, amit írtál, és komolyan válaszolok.


Az, hogy tetszel-e neki, nagyon függ attól, hogy másokkal, hogy viselkedik. Ha másokkal (fiúkkal, lányokkal)is ugyanígy viselkedik, akkor szerintem csak barátként tekint rád(a leírásod alapján hasonló a viselkedésünk a lánnyal,és én jó fiú barátaimmal is így viselkednek. Ha valaki tetszik, pont, hogy visszahúzódóbb vagyok vele). Ha másokkal 'visszafogottabb'akkor szerintem nyert ügyvéd van, és mond el neki.

2018. márc. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok


13/L(ez lemaradt)

2018. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A mai világban nem számít a kor? Ilyen hülyeséget sem hallottam még mostanában.

Akkor ugorj rá egy 30 évesre és mutasd meg mit tudsz, csak el ne sírd magad, kislányka.

2018. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És mit mondtok, mit kellene tennem?
2018. márc. 11. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!