Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, van értelme a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, van értelme a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
A barátnőm folyamatosan egyik pillanatról a másikra máshogy viselkedik velem. Egyik pillanatban érezteti velem és kimutatja hogy nagyon szeret, másik pillanatban pedig azt hogy nem vagyok neki elég jó, megakar változtatni minden szempontból, semmi nem jó neki bennem. És folyamatosan ez a két állapot váltakozik. Én nagyon szeretem őt, de van még értelme ennek a kapcsolatnak vajon. 18F
2018. febr. 20. 21:10
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ezt csak te tudhatod. Kérdezd meg őt erről a dologról. (fun fact: nem lehet h amikor havi baja van akkor változik? :DDD)
2018. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!