Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Együttalvás? Bővebben lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttalvás? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, 17 évesen 3 éve tartó párkapcsolatban eljött az ideje az együttalvásnak?

2018. ápr. 15. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen 😃
2018. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit takar az együtt alvás. Ha csak aludni fogtok ahhoz is kell egy bizonyos bizalmi szint, sok mindent művelünk alvás közben, én például néha beszélek is, bár szerintem három év után nincs gond a bizalommal. Ha többre gondolsz mint alvás akkor pedig csak is kettőtökön áll a dolog. Ezt mindenki egyénileg dönti el ki mikor kész és mire. Megkérdezhetem hogy lány vagy-e vagy fiú? 18L
2018. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért érdekel itt az emberek véleménye mert a barátnőm szülei erősem tiltják. 17F
2018. ápr. 15. 21:52
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egyértelmű, már majdnem felnőtt vagy, persze. Meg ha 3 éve tart akkor meg pláne. Ha még nem voltatok úgy együtt akkor megértem a kérdést, de ha igen akkor egy együtt alvás ebben a korban semmiség. Persze ez az én véleményem, de meg kell kérdezned a szüleidtől.
2018. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Mennyi idős a barátnőd?
2018. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már elég sokszor voltunk együtt úgy, tehát nem ezen van a hagsúly.
2018. ápr. 15. 21:55
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 ő is 17.
2018. ápr. 15. 21:56
 8/9 anonim válasza:
100%
Értem, az ő szülei bizonyára nem tudhatják, hogy kettőtök között mi van, de én ebben a korban simán megengedném a gyerekemnek, na mindegy. Nyilván nem erőltetheted az ő szüleire ha nem engedik, vannak elég szigorú szülők.
2018. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Sajna ez a szitu nem rajtatok hanem a szüleiteken is múlik. Ha a lány szülei tiltják akkor nem sok esélyetek van, de persze egy próbát megér.

Sok sikert.

2018. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!