Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi ilyenkor a teendő? Elfogadj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a teendő? Elfogadjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy lány , aki a barátom barátnője volt , már többször összejöttek és külön is váltak utána

Én néha a lánnyal beszêltem facebookon , de úgy hozta az élet , hogy soha nem találkoztunk , de mondjuk tényleg sokat beszéltünk , és most ő szerelmet vallott nekem ( mondjuk már nem először , de korábban elutasítottam)

Barátom nem haragudna meg amiatt ,hogy összejövök vele

Viszont időközben azért sok más fiút is vegigprobált a leányzó , akik finoman szólva sem hasonlítanak rám , én inkább visszafogottabb típus vagyok , ők meg eléggé ilyen menő csávok (,,valakik")voltak ,hogy úgy mondjam

Most a csaj ugye srác nélkül maradt , így egyből be is próbálkozott nálam , de nem tudom hogy kell e nekem ilyen lány

Barátnői is ilyen elég érdekesek , szülei meg az utóbbi időben lettek azok , meg már eleve úgy ismerik őt sztem , hogy egy nagyszájú , celeb vagy tudjátok milyen lány

Csinált egy - két meggondolatlan meg buta dolgot is , most hadd ne soroljam fel

Most meg itt mondogatja , hogy megváltozott már így meg úgy ( de ezt csak miattam mondja , lehet teszi is ) , de azért én ismerve őt nem biztos hogy bele akarnék lépni ebbe a kapcsolatba

Vagy talalkozzunk egyet, aztán akkor okosabb leszek?

Vagy inkább utasitsam el ?

Megér vagy nem ér meg szerintetek egy próbát ?

Én most vhogy nem tudok dönteni , mert nagyon erősen próbálkozik , de lehet ez csak vmi kényszer hogy legyen vkije

Barátom is mondta hogy fogadjam ezt el ,de azért nem tudom hogy kell e nekem

Ő tipikus r.b.nc lehet , vagy tényleg lehet benne vmi jó ?

Szexen kívül


remélem érthetően fogalmaztam meg a történetet

Kérlek normális válaszokat írjatok


2018. ápr. 18. 02:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Lemaradt ,hogy 16 éves vagyok
2018. ápr. 18. 02:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat sztm egy talalkozoban nem hal meg senki. Menjetek el vhova de ne buliba mert akkor ugy is isztok hanem inkabb pizzeriaba stb.

Ha ott is latod h probalkozik es tenyleg megvaltozott (amit nem hiszek)

Akkor kerjel egy kis idot.

Ne mondd el mennyit

Es figyeld megig (marmint nem beteg allat modjara😂😂)

Ha akkor is oylan mint a talalkozonal akkor probalkozzatok a kapcsolattal.

Ha nem jon ossze akkor sem dol ossze a vilag csak eggyel tobb exetek lesz

De ha a kapcsolatotokban is latod h tenyleg igazat mondott akkor hajra❤

2018. ápr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!