Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek szerintetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Szakítsak?

Figyelt kérdés
Több mint másfél éve vagyok a párommal, és egyre inkább olyan érzésem van hogy jobb lenne ha szakítanék. Észre vétlenül eltávolodtam tőle (mint testileg mint lelkileg), észre vettem benne olyan negatív dolgokat ami eddig fel se tűnt.Meg egyszerűen idegesít. Idegesít ahogy beszél hozzám, ha rám ír. Szar kedvem lesz amint meglátom. Szerintetek szakítsak?

2018. ápr. 19. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen szerintem szakíts :) Hosszabb távon neki se lesz jobb és neked se :)

18F

2018. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy szakítsál ilyen helyzetben
2018. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Először megpróbálhatjátok megbeszélni, hátha tudtok javítani a helyzeten. De ezzel is óvatosan, mert gondolom te sem akarod, hogy emiatt legyen később önbizalomhiányos, vagy bármi más lelki problémával küzdjön emiatt a későbbiekben. Gondold át jól hogy mit akarsz mondani neki, másfél év alatt biztos rájöttél már, hogy mi az amivel a legkevésbé bántod meg. Viszont! Most nem azt mondom, hogy helyezd másnak a boldogságát a sajátod elé. Nyilvánvalóan ha neked ez a kapcsolat semmilyen előny nem jelent se a mostra se a jövőre nézve, akkor nem lehetsz boldog. Csak azt mondom, hogy legyél kíméletes.

Egyébként nagyon sok kapcsolatban van egy úgynevezett "válságos időszak", amikor az egyik fél úgy érzi, hogy kiábrándult a másikból, elveszett a kezdeti varázs ami a kapcsolat elején volt.. stb. Megtörtént velem is, barátommal is (majdnem 2 éve vagyunk együtt). Ilyenkor van a legtöbb szakítás is, viszont ha ezt átvészelik a felek akkor innentől válik komollyá, hosszútávúvá a kapcsolat. A kérdés csak az, hogy neked megéri-e most túlesni ezen, hogy utána vele maradhass hosszú távon, vagy tényleg jobb lenne nélküle. Ezt már sajnos nem tudom eldönteni helyetted. Esetleg üljetek le együtt és beszéljétek meg, nyugodtan elmondhatod neki ezt is amit leírtam; A többi pedig majd beszélgetés közben úgyis kialakul.(Egyébként ha most szakítotok, az sem jelenti feltétlenül a kapcsolat végét, szüleim is szakítottak egyszer, aztán újra összejöttek és azóta is együtt vannak, csak hogy egy konkrét példát mondjak.)


Remélem tudtam segíteni! :)

18/L


U.i.: bocsi a kisregényért, csak gondoltam mindent leírok ami most így eszembe jut, hogy minél többet segíthessek.:D

2018. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2018. ápr. 19. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen, szakits. Elmult a szikra, nincs mit tenni. Nem a te hibad, a szerelem elmulik
2018. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!