Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki soha nem lesz már olyan szerelmes, mint amilyen az első szerelmébe volt?

Figyelt kérdés
Vagy olyan, hogy akit elvett feleségül, abba sosem volt olyan szerelmes, mint a legelső nagy szerelmébe?
2018. ápr. 27. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
10 éve nem tudok szeretni, ez folyamatosan alakult ki bennem. Tiniként szerettem bele a leányba, de bevallani neki soha se tudtam, annyira felettem állt, annyira különleges volt nekem. Ő érdekelt, de közeledni hozzá soha se mertem, más meg nem tudott érdekelni. Mióta férjhez ment róla is teljes mértékben lemondtam, főleg azért mivel 1000 meg 1000 km-re él most már tőlem boldog házasságban a férjével és gyermekével.
2018. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik:)
2018. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Persze,van ilyen.

Most én hiába vagyok párkapcsolatban,attól még nincsenek olyan mély érzéseim,mint voltak.Ha nekem már annyira hiányzik valaki,hogy az már fáj,és nem tudok meglenni nélküle,folyton rá gondolok,na az biztos,hogy mély szerelem.Ezt nem sok ember tudta kihozni belőlem.De mivel sokan összetörték a szívem,már nincsenek ilyen mély érzéseim.De szeretni még tudok,csak nem úgy.

2018. ápr. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!