Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy "szerezzem" vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "szerezzem" vissza a barátom? 15/l

Figyelt kérdés
A barátom elhagyott a volt barátnőjéért, aztán visszajött. Félév után visszafogadtam (nagy nehezen) minden jól ment, de nagyon megváltozott. Az elején nagyon kedves volt, foglalkozott velem. Mindennél fontosabb voltam neki. Aztán egyre kevesebb alakom volt mikor válaszolt,vagy csak simán Ő keresett fel először. Gondoltam sok dolga van, ezért már nincs ideje rám. Ez így nem is zavart,mindenkinek vannak elfoglalt hetei. Azonban ez egyre súlyosbodott, már potyára küldöm az üzeneteket, de nem válaszol. Nem rég megtudtam,hogy újra elkezdett beszélni a volt barátnőjével, aki miatt elhagyott. Ez engem nagyon rosszul érintett,és megmondtam neki,hogy én még egyszer nem megyek át azon,mint régen. Erre csak az volt a válasz,hogy neki senki nem mondja meg,hogy kivel beszélhet és kivel nem. Régebben soha nem mondott volna ilyet, nem akarom megszabni neki,hogy kivel beszélhet. De ez azért más,mégsem érti meg. Nagyon összevesztünk ezen, később beletörődtem ebbe. Mondtam,hogy gondolom azért a lány nem tudja,hogy van barátnője. Válasz: "Hát ha így folytatod nem is lesz." Soha nem mondott volna ilyeneket, később szépen megkértem,hogy legalább ezt mondja el neki, de tiltakozott ellene. Mert nem akar vele összeveszni,mert akkor feljön a múlt és nagy vita lesz belőle. (régebben Ő szakított a lánnyal) Minden megváltozott, már nem az,akibe 3 (lassan 4) hónapja újból beleszerettem. De hiába osztom meg vele a gondom,nem ért meg. Mindig csak azt hajtogatja,hogy nem fogja megszakítani vele a kapcsolatot. Régebben csak én számítottam neki, most meg kb. egy nap alig szól hozzám. Emiatt már többet veszekszünk. Nagyon rosszul érint ez a dolog, nagyon megváltozott. Egyáltalán nem törődik ilyen téren az érzéseimmel,csak a magáéval. Mit tegyek? Szakítani MÉG nem szeretnék, próbálom menteni a menthetőt. Szeretem,nagyon. De ha már tényleg nagyon nem érdeklem,akkor tervezek szakítani. Mit tegyek,hogy "visszaszerezzem?" Nektek mi a véleményetek erről?

2018. máj. 2. 10:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elfelejtettem a kérdésbe beleírni. Hogy régen 2x meg is csalt a lánnyal,akivel megint felvette a kapcsolatot.
2018. máj. 2. 10:39
 2/15 anonim válasza:
55%
ja
2018. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az értelmes és egyben hasznos választ! ^^ -.-
2018. máj. 2. 11:03
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehet valaki ilyen nulla önbecsüléssel rendelkező, csicska lábtörlő?
2018. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
wáh igazad van uccsó
2018. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni. De ha ti ennyire okosak vagytok,akkor inkább segítsetek. Utolsó két válaszoló: Hogy lehet valaki ennyire talpig paraszt,mint ti? Inkább segítenétek,de neeem. Inkább osszátok az észt, az bezzeg megy.
2018. máj. 2. 12:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán nem törődik ilyen téren az érzéseimmel,csak a magáéval. Mit tegyek? Szakítani MÉG nem szeretnék, próbálom menteni a menthetőt. Szeretem,nagyon."


Az itt a probléma hogy elhiszed saját magadnak hogy ez menthető, ez már nem az (rég nem az). Lehet még sok idő kell hogy ezt belásd...

2018. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
de most mit segítsünk nem lehetsz olyan hülye h ha megcsal és szarba se vesz akkor még vele maradsz egyértelmű h elhagyod és kerülöd ahogy csak tudod
2018. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Ott már elbasztad, hogy vissza fogadtad.


Megmondom miért nem foglalkozik már veled, mert nem érdekled fel kéne fogni, azért vagy neki, hogy legyen egy úgymond "biztos pont" akivel tud dugni.

(Mivel te nem szakítasz vele)


Így mivel te b**szol szakítani, melletted van ideje más csajokkal dugni.


-Nem foglalkozik veled

-Az érzéseiddel sem foglalkozik

-Más lányokkal foglalkozik


Ezek alapján te "MÉG" nem akarsz szakítani, de idegesíts már..


Sehogy nem neked kéne őt vissza szerezni, hanem neki téged, de inkább egyik se

2018. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most őszintén, miért nem akarsz még szakítani? :D Vegyük csak sorba:

- dobott a volt barátnője miatt, majd visszakuncsorogta magát

- már alig beszéltek, állandóan csak veszekedtek

- ráadásul megint írogat a volt barátnőjének

- kétszer megcsalt a csajjal


Ezen mit akarsz menteni? Én elég békés természetű vagyok, szeretek mindent átbeszélni, de itt konkrétan NINCS MIT :D

2018. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!