Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a barátom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szakitott már velem de azóta is folyamatosan találkozunk el jön hozzám... Más városban lakik és eggyütt alszunk

Minden olyan mintha együtt lennénk... Azt mondtja szeret... De csak akkor mondja ha velem van

De ugy érzem nem igy van

Én nagyon szeretem őt és nem tudnám elképzelni hogy mással legyek, a barátaim azt mondják felejtsem el... De én nem akarom, én szeretnék vele lenni

Nagyon hiányzik és tényleg nagyon szeretném hogy újra együtt legyünk


2017. okt. 6. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre kettő darab kérdésem lenne.


Ha már nem vagytok együtt akkor miért alszotok együtt?

REKT?


Hány évesek is vagytok?

2017. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy másképp is felmerülhet a kérdés: Miért nem vagytok egy pár, ha szeretitek egymást és együtt is alszotok? xD
2017. okt. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!