Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a legjobb barátom (fiú)? 16/L

Figyelt kérdés
1 éve ilyenkor történt hogy átsírtam az éjszakákat egészen télig, miatta. Menthetetlenül beleszerettem és ez ellen nem lehetett mit tenni, s ő is tudta mindezt. Ez által elveszítettem mint szerelmet és mint havert/barátot. Kb 2 hete egy buliba találkoztunk (gyakran futunk össze egy köszönés erejéig), de most más volt. Alkoholtol bűzölgött, de nem volt az a tipikus részeg, inkább az a "nagyon jól érzem magam" típus volt. Szokásos köszönésem után odajött és szorosan megölelt és énekelte a fülembe a zenét ami szólt: "ugye gondolsz néha rám, csillagfényes éjszakán.." Nagyon megijedtem és gyorsan kiszedtem magam a kezei közül és otthagytam minden szó nélkül. Barátnőmnek azt mondta, hogy annyira vissza akar kapni, mint barátot meg, hogy hiányzom neki (persze mint haver). Az eset óta nem hallottam róla..nem keresett hogy tisztázzuk. Azt is mondta, hogy tudja, hogy többet érzek. De nem. Az már elmúlt és én is vissza akarom őt kapni. De mégsem kereshetem mert abból az jönne le hogy igen, még mindig szeretem! És ezt senki sem tudja megmagyarázni, hogy nem így van

2015. szept. 3. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én bizony meggondolnám, nem szeretnék "pótbarát" lenni, ha nincs más, jó vagyok én is.

Szavaidból az tünik ki, hogy ő hagyott el téged.

Tudsz egyetlen észérvet arra, hogy ez nem fog megint bekövetkezni?

.

Szakítás, újra összejövés.

Lehet LÁTSZÓLAG minden nagyon szép és jó, de a tüske megmarad.

2015. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ha ő nem lép, te neked kell lépni. Akarod a barátságát? Akkor tenned kell érte! És tisztázd vele őszintén a helyzetet. Más megoldás nem lesz...nem fog csoda történni. De amúgy a közös barátnőtök "összehozhatna" titeket egy találkozásra...
2015. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az ember néha túl sokat agyal, ahelyett hogy cselekedne. Nem akarom megmagyarázni hogy másképp van mint ahogy azt állítod, de ha nincs semmi szerelem, akkor minek feszengeni? Miért nem lehet lazán venni? Ez esetben már nincs vesztenivaló, ha nem jön össze, az rossz, de most jelenleg nem ez a szitu?

Fölösleges minket, vagy a barátidat kérdezni arról, hogy ő vajon mit gondol, mert csak egy ember tudja, az pedig ő. Az életet úgy kell élni, hogy bármelyik pillanatban változtathatsz, ez csak rajtad áll. Kockázat nélkül...

2015. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!