Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes belém egy fiú, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy fiú, de én nem vonzom ezt, de nem akarom összetörni a szívét, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik oszt. t. totál belém van zúgva.. Én viszont én nem érzek iránta semmit. Egyik nap rám írt, és bevallotta, hogy szeret, és járni akar velem.. Még annyi sem volt benne, hogy megkérdezze, én érzek-e iránta valamit. Természetesen, nem mondtam semmit, mert nem akartam megbántani. Teljesen különbözünk. Én jól tanulok, ő meg bukásra áll. Kisebb nálam, és még fiatalabb is. Nem akartam azt mondani, hogy: Nem fúj.. mert ez mindenkinek rosszul esik, ha a szerelmétől ezt a választ kapná. Nem akarom összetörni a szívét, mert ellenem szegülne, és butaságokat mondana rólam a többi fiúnak. Most mit csináljak?? Segítsetek légyszíves!!

2018. máj. 4. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Próbáld meg finoman közölni vele, de esélyes hogy úgyis össze fog törni a szive :/

16/F

2018. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, össze fog törni a szíve. Jó, nekem nem osztálytárs volt, de hülye létemre 1.5 évig futottam a lány után, lényegtelen, ha tényleg szerelmes beléd, össze fog törni, de meg kell mondanod neki.
2018. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd azt neki, hogy "Köszi, aranyos vagy!".


Az aranyos szóból nem hülye srác veszi a lapot, hogy a csaj nem akarja megbántani, sőt még kedves is vele, de nem a vonzó férfiút látja bene.

2018. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te egy mágnes vagy? :O
2018. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Válasz 13

Köszönöm a válaszokat!!!!! :)

2018. máj. 5. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!