Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FruLegendary kérdése:

Mit tegyek, ha a barátom nem hagy élni? (Lentebb jobban kifejtetem! )

Figyelt kérdés

A barátom nem hagy egy szabad percet sem,még igy távolról sem...

Már kezdem nagyon unni ..

Már nem egyszer rá szóltam hogy kell egy kis magán élet de nem bírja felfogni...

És már hisztizik ha 1-2 percen belűl nem írok neki vissza, csak mert én nem logók egész nap a telefonomon...

Valaki valami ötlet ? (negativak kíméljetek)


2018. máj. 18. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Mondd el neki, hogy megfojt ezzel téged, vagy visszavesz, vagy szakítás.
2018. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt egy fiuval, a vegere mar olyannyira az agyamra ment, hogy szakitottunk. Szolj neki, es ha akkor sem erti meg, akkor neked is szakitani kene.
2018. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez egyszerű.. Leültök és megbeszélitek. Te elmondod, hogy kell neked egy kis szabadság ha pedig ő ezt nem érti meg és nem változtat rajta akkor én mondanám neki hogy szia.

Saját vélemény: oké hogy együtt vagyunk de mégsem kell megfojtani a párunkat. Ha a barátom így viselkedne akkor már nem lenne a barátom. Én egy olyan, ember vagyok hogy, nem igazán tudom elviselni ha valaki nem hagy, élni. A, baratnőim is tudják hogy, nekem azután kell a tér. A barátom pedig bízik bennem ezért hagy nekem annyi teret amennyi szükséges és én is hagyok neki.

2018. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember nem tud megváltozni max egy két hétig. Úgy is szakítás lesz a vége mert az agyadra fog menni és megofogd utálni, be csodalkozz ha szakítás után zaklatni fog mert ezek ezt csinálják tapasztalatból mondom, velem is megtörtént.
2018. máj. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat !

Megfogadom a tanácsotokat és beszélek vele ha nem megy akkor vége .

Köszönöm :)

2018. máj. 19. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!