Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha nagyon megbánto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon megbántottam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár napban a szokásosnál kicsit durvábban veszekedtünk a barátommal, és ezt messengeren el is meséltem a barátnőmnek. Írtam olyan dolgokat, amiket természetesen nem kellett volna. Nem trágár, csak tudom, hogy bántó, amiket akkor nem gondoltam át. Nincs mit szépíteni rajta.

Utána hálistennek kibékültünk a barátommal, láttam rajta, hogy próbál a probléma ellen tenni. (Amin veszekedtünk.)

Viszont ma látta a telefonomban a beszélgetést a barátnőmmel, és tudom, hogy nagyon megbántotta a dolog.

Erre én is kiakadtam és frusztrált lettem, mert nem szerettem volna, hogy lássa ezt, kértem is, hogy ne olvassa el, mert nem szeretnék újabb veszekedést, de elolvasta ezek ellenére is.

Nem igazán mondott semmit, csak nézett ott csendben, utána elment készülődni. Elsírtam magam, mert nagyon bántott, hogy ilyet tettem vele, nem is rám vall ez a dolog.

Mondta, hogy nem haragszik, csak nem esett neki jól a dolog. Teljesen jogosan mondta ezt. Bocsánatot is kértem természetesen, és mondtam neki, hogy nagyon bánt engem is, hogy ilyet csináltam. Nem is lesz többet ilyen, ez egy hiba volt részemről és teljes mértékben tanultam belőle.

Utána lenyugodtam én is, szerintem a barátom is látta rajtam, hogy nagyon rosszul érzem magam a dolog miatt, és békében váltunk el egymástól, mondta is, hogy szeret. Mégis bennem van ez a dolog, hogy mit tudnék még tenni.

Én 16/L, a barátom 19/F.


2018. máj. 20. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi pár napban a szokásosnál kicsit durvábban veszekedtünk a barátommal, "

Az a baj,hogy van "szokásos" veszekedés is. Ha a veszekdés általános, hát, nem számítanék hosszú kapcsolatra. És nem is kell annak lenni,a kapcsolat nem a szenvedésről meg a haragról és a bocsánatkérésről szól.

2018. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthetően fogalmaztam, elnézést!

Nagyon jó a kapcsolatunk, nem szokásos a veszekedés, csak vannak kisebb viták/nézeteltérések, de szerintem ez minden kapcsolatban előfordul.

Amire gondoltam az az volt, hogy az utóbbi veszekedés nem ilyen kis nézeteltérés volt, hanem én kicsit komolyabbnak éreztem.

Alapjáraton tényleg jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást.

2018. máj. 20. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha szetet, akkor idővel túlteszi magát a dolgon. Ne haragudj a túlzott őszinteségemért, de szerintem csak így lehet normális tanácsot adni. Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy ő meg cifrábbakat mondott rólad a haveroknak idegességében, csak te azt nem hallottad/olvastad. Sajnos ő meglátta a beszélgetést a baratnőddel, ennyi a különbség. Nem tudsz túl sokat tenni, éreztesd, hogy szereted és adj neki időt, a többi majd alakul. Fel a fejjel.
2018. máj. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. máj. 22. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!