Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megromlott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megromlott a kapcsolatunk? Sosem leszek elég jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Lassan egy éve együtt vagyunk a barátommal és az történt még régebben hogy célzott rá hogy lehetne nagyobb mellem. És ez azóta is bennem van és rosszul esik.Ami pedig tegnap történt az szorosan kapcsolódik ehhez. Az volt hogy többször nézte egy másik lány melleit eleg feltunoen mert en észrevettem és eléggé szomoru lettem és beszéltünk erről és mondta hogy szeret de érzem hogy nem vagyok elég jó neki.A véleményeteket várom és előre is köszönöm a válaszokat🙂

2018. máj. 26. 08:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%
Hatodik csak nem neked sincs melled azért vagy ilyen idegbeteg pancser? Mi rossz van abban hogy van amelyik férfinak nem tetszik a kis mell a másiknak pedig a nagy nem tetszik? Ez van, mindenkinek más az ízlése, ha ezt nem tudod elfogadni akkor menj a jó büdös francba az feminista hülyeségeiddel. nektek is jogotok van megválasztani milyen férfi tetszik, akkor mi férfiak is dönthetünk.
2018. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11: Nem értem miért kell mást leszólni a véleménye miatt. Neked is van egy véleményed hogy szerinted ez a helyzet ami van tok normális és én pl tiszteletben tartom a véleményed ha nem is értek veled egyet de te is tartsd tiszteletben mást mert mindenkinek más az értékrendje csak mondom.
2018. máj. 26. 11:13
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
#11: egyrészt fiú vagyok, másrészt itt nem ízlésről van szó. Tetszik neki a nagy mell, oké, de emiatt a barátnő jelenlétében más lányok mellét kell bámulni? És megjegyzést kell tenni a kis mellére? Sajnos te ugyanolyan kis pattanás lehetsz,mint az a fiú
2018. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kerdezo en a "szilikonos" vagyok. 😄

Az en parom 12 evvel idosebb volt nalam.Nagy volt a szerelem,es kicsi volt a mell...😊

De komolyra forditva a szot,en nagyon szerelmes voltam,de mivel tudtam art nekem!uj albiba koltoztem es szamot csereltem,maskepp nem hagyott volna beken!mert amugy szeretett a maga modjan csak bunko volt,nem tisztelt es nem volt esze.

Nagyon nehez volt meglepnem,de az ilyenektol menekulni kell.

Utana pedig vicc nelkul meg szellmileg is fejlodtem tarsasaga nelkul!

Nem hozzad valo!

2018. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon szeretem es nehez dontenem. Tudom hogy egy papucs lennek ha turnem szo nelkul ezt a megalazast es ez nem is lenne normalis. Ma mindenkepp beszelek vele errol es eldontom hogy mi legyen
2018. máj. 26. 12:01
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#15:Ne hagyd, hogy befolyásoljon a szeretet. Nem érdemli meg. Igazából azt se tudom,mit szeretsz rajta.

És ne dőlj be neki. Előre látom le fogja ígérni a csillagokat,még soha többé nem fog előfordulni. Attól hogy nem fogja megemlíteni, még zavarni fogja a kis melled, légy erős és ne engedj. Keress olyat,aki tisztel és te is tudod tisztelni.

De még mindig lehetsz olyan,akivel bármit lehet tenni, úgyse lesz következménye. És akkor nem ez lesz az utolsó sértés az életedben. te döntésed

2018. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Dicséretes, hogy szereted, de ő nem tisztel téged, a célzásai, beszólásai és viselkedése nagyon gyerekes és szánalmas. Szerintem ennek elégnek kellene lennie ahhoz, hogy repüljön, és azt hiszem inkább az tart vissza, hogy ebben a kapcsolatban már ismerősen mozogtál, és félsz attól, hogy mi lesz a jövőben.


A jövőben az lesz, hogy hamarabb felismered azokat, akik nincsenek megfelelő értelmi szinten és azonnal kukázni tudod őket, hogy olyan embereket ismerj meg, akik tisztelnek és tényleg szeretnek.

2018. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Én is gyerekesnek tartom sokszor a viselkedését
2018. máj. 26. 17:41
 19/19 anonim válasza:
szerintem a barátod egy szennyláda. csapj a tarkójára és mondd meg neki hogy ezt sürgősen fejezze be. ez már nagyon nem kóser.
2018. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!