Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbocsájtsak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtsak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségre szorulok,nen tudom mit tegyek. Egy éve vagyunk együtt.Nagyon nehéz időszaka van az életének. Elvesztett mindent,amit tudott. Teljesen tönkre van idegileg és lelkileg.Az egyik hosszúhétvégen egy kis hétvégi kertben volt sütögetés barátokkal,ismerősökkel. Időben mennem kellett,mert elutaztunk. Ő pedig kipróbált azzal a társaságban (sajnos ott ez megy) a füvescigit. Teljesen kiütötte magát. Volt ott egy lány is,akivel hasonlóam történtek a dolgok és reggel ott ébredtek fel ahol voltak. Elhívott a barátom vacsorázni tegnap késő este,pedig végigdolgozta a napot és elmondta kiborulva,hogy nem tudja mi történt,de velem akar lenni és nagyon szeret...

Nem tudom,hogy megbocsájtsak-e neki. Én is nagyon szeretem őt,de bármi lehetett azon az estén. Mi tévő legyek?



2018. máj. 27. 08:15
 1/8 anonim válasza:
58%
Szerintem meg csalt csal fél elmondani mert nem szeretné ha szakitanál vele ha ott voltak körülötte csajok vagy csaj akkor tutit volt öt valami nem akarom neked a rosszat de sajnos én is keresztül mentem már ilyen problémán ! Ha be fű ezer gondolhata volna hogy nem lesz eszénél és olyant fog tenni amit más nap meg bán!!
2018. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Háát, annyira nem hiszem, hogy haragudni kellene rá, ettől függetlenül azt megbeszélhetnétek, hogy nem kéne csak úgy nekiállni aztán kiütni magát.
2018. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ne. Valoszinuleg megcsalt. Es meg lehet, hogy a drogra is ra fog szokni. Kell ez neked?
2018. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Itt két kérdés van: Megakarsz bocsájtani neki? És megTUDSZ?
2018. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg akarom,de nem vagyok benne biztos,hogy menni fog. Folyton ezen görcsölök és stresszelem magam
2018. máj. 27. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem tudod neki megbocsájtani-amit teljes mértékben megértek-akkor ne tedd. Aki egyszer megcsal befüvezve, az máskor is meg fog csalni, ha füvezik.
2018. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszer hibázhat mindenki,nem?
2018. máj. 28. 06:31
 8/8 Krúdy Gyula ***** válasza:

Egész érdekes válaszok vannak...


Mennyire ismered őt? Első körben azt kéne megtudni valóban történt-e valami. Ha látod rajta, hogy tényleg van bűntudata, de nem biztos abban mi történt akkor necces megbocsájtani mert ami egyszer megtörténik megtörténhet többször is. Ha viszont tényleg nehéz időszakot él meg (mármint tényleg nehezet, és nem csak valami tini tragédiát) akkor nem biztos, hogy jó döntés elhagyni. Ha szeretnél vele maradni, vagy úgy érzed nem biztos abban mi történt szerintem büntesd meg picit azzal, hogy x ideig nem találkoztok, és utána közöld vele, hogy te szereted őt, de ez volt az utolsó alkalom, hogy akár csak hasonló történhetett, és ehhez tartsd is magad.


Amúgy ha magamból indulok ki, és kiderülne, hogy megcsalt akkor én elhagynám. Saját önértékelésen múlik a kérdés.

2018. máj. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!