Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek már volt olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek már volt olyan hogy később jöttetekre rá, hogy hiányzik az exetek?

Figyelt kérdés
Pl szakitottatok, utanna jol elvoltatok de egy ido utan par het vagy nem tudom elkezdett hianyozni es fajni hogy mar nincs veled

2018. máj. 27. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az hiányzik ilyenkor, hogy valakink legyen, nem konkrétan a személy.
2018. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Volt, de igazából nem maga az ex hiányzik, hanem a párkapcsolat. Hogy ne legyél egyedül. Emiatt ne menj vissza hozzá, nyilván nem véletlenül nem akartál vele lenni. Nekem az hiányzott, hogy hozzá voltam szokva, hogy bármilyen kis apróság történik velem, egyből megírtam neki, aztán hirtelen nem volt kinek megírni. Jó érzés, hogy mindig lehet számítani valakire, de el kell tudni engedni. Az egyedüllét sem rossz, legalábbis egy ideig.
2018. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt, és konkrétan a csaj hiányzott.

Ő szakított, próbált pár hónap múlva megint valami kapcsolatot kialakítani, de engem már hidegen hagyott a dolog.

Vagyis nagyon nagyon nagyon fájt, és hiányzott, de már nem tudtam volna túltenni magam azon, amiket művelt.

2018. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az 1esnek igaza van
2018. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sajna most is van konkrétan a fiú hiányzik és ez fáj
2018. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 1 év után ismertem be magamnak hogy még mindig szeretem (pedig lány vagyok..) és eddig befolyás alatt álltam, szóval egy hatalmas hibát követtem el amit megbántam.
2018. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egesnek nincs igaza a szemely hianyzik mindig.. foleg ha nem volt kozombos .
2018. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én már több, mint egy éve nem vagyok vele. Azóta új kapcsolatom van ami sokkal jobb. Nem bántam meg a szakítást, azonban néha még így is törnek fel emlékek.
2018. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#6-os. Bocsi az offert, de milyen befolyás alatt alhat valaki, hogy szakítson a párjával, akit amúgy szeret még? Csak kiváncsi vagyok.
2018. júl. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!