Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene most tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most tennem?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást meg minden, azonban tegnap történt valami ami elbizonytalanított az érzéseimmel kapcsolatban.

Tegnap este beültünk páran egy kávézóba este, ahol ott volt a barátomnak 3 ismerőse/haverja. Én még soha nem hallottam róluk vagy találkoztam velük, szóval tök ismeretlenek voltak.

Az este folyamán feltűnt, hogy a három srác közül az egyik, nevezzük T-nek, sokszor néz. Észrevettem azt is, hogy ha mondott valami vicceset, akkor utána rögtön rám nézett, hogy nevetek-e. Aztán amikor a többiek elmentek, és csak a barátom, én és ez a 3 srác maradtunk, akkor a telefonomat nyomkodtam és egyszer csak láttam, hogy messengeren T engedélyt kért, és írt hogy ne nyomkodjam a telefonomat. De nem tudta hogy mi a nevem, szóval az este folyamán megkeresett facebookon, és később be is jelölt.

A probléma csak az, hogy nekem megtetszett egy kicsit T, és azok alapján ahogy viselkedett úgy jött le, hogy neki is tetszem. De mi van ha csak beképzelem ezeket magamnak?

A barátommal vannak problémáink, illetve inkább nekem, mert ő nem veszi észre hogy nincs rám semmi ideje és totál elhanyagol.. Ezektől eltekintve azt hiszem hogy szeretem a barátomat ugyanúgy, de most elbizonytalanodtam az érzéseimmel kapcsolatban.

Szerintetek mit kellene tennem? Szánalmas, ha holnap elmegyek a barátnőmmel a boltba ahol T dolgozik, hogy megnézzem, hogyan reagál ha meglát és hogy én érzek-e valamit? Úgy érzem, muszáj ezt magamban tisztáznom, és más lehetőséget erre nem látok. Ti mit tennétek a helyemben? Mennyire vagyok ettől szánalmas vagy rossz ember?

Köszönöm, ha végigolvastátok a litániámat és segítetek.



2018. jún. 3. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátod van. Ha szereted, beszéljetek a problémákról. Másik esetben pedig légy tisztességes és szakíts a barátoddal, mielőtt ráhajtasz a másik srácra.
2018. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szereted a barátod, akkor beszéljétek meg a dolgokat és ha akar akkor változtatni is fog a helyzeten, ha nem akkor pedig...

De addig ne kezdj a másik sráccal semmit.


Nem lenne szánalmas, hiszen az arcából le tudod szűrni, hogy ő mit érez!


Egyébként abból amit leírtál nem hinném, hogy beképzeled! :D

2018. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod hogy T- nek lenne e rad idelye es nem csak megdugni akar ..
2018. jún. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz nehogy valami teszt legyen a barátod részéről, hogy mennyire vagy hűséges hozzá :O De lehet, hogy csak én gondolok ilyenre XD Csak abból indulok ki, hogy mi is a barátommal majdnem leteszteltük a haverját, hogy ha eljátszom, hogy bejön, akkor ő figyelembe veszi e azt, hogy a legjobb haverja csaja vagyok, vagy ő is rám nyomul.

Amúgy meg fontos, hogy tisztázd az érzéseid, és hogy feladod e a kapcsolatot egy újért amiben lehet, hogy ugyan úgy nem kapnál figyelmet. Nehéz döntés :D De lehet, hogy csak azért hajlasz T felé, mert figyelemre vágysz amit JELENLEG tőle megkapsz.

2018. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi vagyok azóta mi történt 😃 kedves kérdező légyszi áruld el mert már tűkön ülök
2018. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tettem semmit, maradtam a barátommal. Ami lehet, hogy annyira nem fair dolog mert napjában kb 10-szer nézem meg a messenger beszélgetésemet T-vel és mindig úgy állítom be, hogy az ö képe legyen elöl messengeren az elérhetők között:/

Szóval totál tanácstalan vagyok, mert a barátommal nem tudnék szakítani, teljesen összetörne miatta...

2018. júl. 2. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló jól megírta, ülj le a barátoddal és mondd meg neki a bajod, hogy hanyagolva érzed magad. Ha a srácnak fontos vagy, megpróbál változtatni. Ha nem, akkor szakíts, csak utána próbálkozz be másnál. Utána majd már sajnálhatja a srác, hogy nem foglalkozott veled.


Amúgy meg, ha ezek ketten haverok, talán nem szerencsés az exed haverjával kezdeni.

2018. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!