Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki Németországban él, mert kiköltöztek. Még sosem találkoztam vele, de én valahogy mégis szerelmes vagyok belé. A találkozásunk szinte még lehetetlen, évek kérdése lenne... Szóval arra akarok kilyukadni, hogy lenne e értelme a dolognak, vagy inkább meg se próbáljuk?
2018. jún. 4. 17:14
 1/2 anonim válasza:

Szia! A távkapcsolatok általában akkor se szoktak működni, ha már kapcsolatban vannak, és az egyik fél külföldre megy egy időre. Hallottam már ilyet ismeretségi körből - egész más lett a fiú élete, máshol tartott már...


Viszont olyan barátom is van, aki Hollandiában volt, közelebb kerültek egymáshoz érzelmileg egy lánnyal, aki a baráti körének tagja volt (csak akkor mással járt...), aztán a lány meglátogatta, majd a fiú hazajött, és együtt vannak!

Azt azért érdemes lenne tudni, hogy kölcsönös-e a vonzalom?

2018. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lenne. Keress egy elérhető lányt.
2018. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!