Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hányan próbáltak már meg itt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan próbáltak már meg itt ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a gyk. le szokta tiltani az ilyen "ismerkedni szeretnék" kérdéseket, de emlékszem régebben elég sok volt. Volt olyan, aki megpróbálkozott vele, vagy akár több is lett belőle?

Normális válaszokat várok. Trollok, ne fogjátok vissza magatokat! :D 19/F



2018. jún. 10. 18:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedős kérdésnél, de nekem is alakult több ismeretségem is. Az oldal valóban nem a legalkalmasabb, de én itt is szeretek beszélgetni, mert sokszor anonimként olyan oldalait ismerem meg az embereknek, amik élőben nem biztos hogy előjönnének. (Igen, fura vagyok :D)


Mézes-mustáros csirkemell

20/L

2018. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!