Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kérdésem a következő lenne:...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem a következő lenne: 16 év egy párkapcsolatban sok-e?

Figyelt kérdés

Tény hogy elsőre soknak hangzik de 1, érettebb vagyok a koromnál 2, ugye szerelemben nincs határ

Segítsetek

17L



2018. jún. 11. 05:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha már meghoztad a döntést, és nem vagy kíváncsi mások véleményére, akkor miért kérdeztél?

Azt hiszem, itt senki sem irigy rád, arra, amit veled csinálnak. Nem boldogtalanságunkban mondjuk azt hogy ez így szerintünk nem lesz jó neked, csak azért, hogy te se legyél boldog, ha már mi nem vagyunk azok, hanem mert kívülállóként tárgyilagosabban állunk a dologhoz, és talán van olyan tapasztalatunk, ami neked nincs. De senkit nem lehet megmenteni akarata ellenére, és tudod mit, nem is akarlak. Csináld, ha jól esik! Lehet, hogy te leszel éppen az 0,1% kivétel, amelyik

- valóban érett

- nem apakomplexusa miatt vonzódik jóval idősebb pasihoz

- aki nem csak belemenekülni szeretne egy párkapcsolatba, mert elege van az otthoniakból, állami gondozásból

- akit nem csak kihasználnak


De nyugi, ha mégis a 99,9%-ba tartoznál, akkor is írhatsz a gyk-ra, hogy minden pasi ilyen szemét?

Ha teherbe ejt, akkor meg ott a gyereknevelés rovat, ami akkor is használható, ha dob a fickó...


Mellesleg ha annyira érett volnál, nem értem, hogy mért értelmetlen módon fogalmazod meg a kérdésed?


A kérdésed és a leírásod alapján ne haragudj, de nekem csak az a véleményem, hogy te csak hiszed, és a 33 éves pasi elhiteti veled, hogy érettebb vagy a korodnál, de nem. 17 évesen én már nem ringattam magam olyan mesébe, hogy én olyan különleges vagyok hogyha leugrok a szakadékba, akkor repülni fogok.

2018. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
szerintem értelmes felnőtt pasi nem kezd 17 éves lányokkal. ennyit tudok mondani. amúgy meg vágj bele, mit veszíthetsz, még fiatal vagy. csak fogamzásgátlót mindenképp szedj! max otthagy, de úgyis túléled, legalább tanulsz belőle. vagy ő lesz a férjed, akkor meg boldog leszel. kitudja?
2018. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Hülye ribi:D Nem mindig sok, de jelen esetben az a 16 év azt jelenti, hogy kétszer annyi idős, mint te.
2018. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Hat sirok, milyen hulye liba...
2018. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Olyan szép, hogy ezen az oldalon mimdegyik tinipic$a olyan érettnek hiszi magát, de gyerekesebbek, mint az átlag. Olyan dolgokat nem fogsz fel te 17 évesen az agyaddal, amit egy átlag 15 éves lány is felfog. Például, aki érett az tudja, hogy az idősebbekre és a tapasztaltabbakra érdemes hallgatni. Ez a mi pedig már csak azért is boldogok leszünk és majd én megmutatom a világnak a kamszkor első szakaszában járó 13-14 éves lázadó tinikislányoknak a virtusa nem pedig egy olyané, aki 17 éves és bevallása szerint érettebb is a koránál.
2018. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%

Milyen negatív emberek, kislány?

Aki nem az egódat simogatja és ellent mer neked mondani, az máris rossz?


Te kérdeztél, mi válaszoltunk.

Mi húsz év fölöttiek vagyunk, sokkal tapasztaltabbak és agyilag érettebbek, mint te.


Anyádék tudnak erről a dologról? Áldásukat adták a kapcsolatra?


Lázadó kislány vagy még, nulla élettapasztalattal. Sőt, a rózsaszín ködtől még a valóságot se látod.


Gondolkodj már józan paraszti ésszel. Szerinted egy kétszer annyi idős pasi mit akarhat egy kislánytól?


Majd pont egy 33 éves pasi egy 17 évessel akarna hosszútávú kapcsolatot. :D Ne röhögtess már.


Megd..g párszor és ott fog hagyni. Ennyi. Jössz te még ide sírni kb két hónapon belül az is biztos.

2018. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Egyutt erzek veled!

Nekem nem 16 ev van hanem 18 ev

Es nem szamit a kor szerelembe

Akarki mit mond

17eves vagyok lany

2018. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!