Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudok szakítani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakítani?

Figyelt kérdés

Tobb honapja egyutt vagyok a baratommal ,szeretem nagyon ,o is engem

De olyan hulyesegeket csinal ,hogy epeszu lany mar szakitott volna vele ,de en nem tudok ,mindig visszamegyek hozza

De mar nagyon faj ,elkepesztoen es nem tudom megbocsajtani a tetteket es csak halmozodik

Ugyanakkor egyszeruen keptelen vagyok elengedni



2018. jún. 15. 00:14
 1/4 anonim válasza:

Itt most ket lehetoseg all fenn:1.Elengeded a sajat magad es az o erdekeben vagy 2.Vele maradsz de mindkettotok eletet tonkreteszed ha ez igy folytatodik es nem talaljatok meg a kozos hangot/helyes utat.

u.i.Beszelj nyiltan es oszinten a baratoddal.Mond el azt ,hogy erzel vele es a viselkedesevel kapcsolatban!

2018. jún. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele hidd el ,teljesen oszinte vagyok ,tudja h ez milyen nekem es o sem erti h h mellette vagyok meg
2018. jún. 15. 00:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Mik azok a megbocsálthatatlan tettek de őszintén?
2018. jún. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már beszéltél vele, akkor inkább magaddal beszélj, mi az az ok, ami miatt mindig visszamész hozzá.

Légy őszinte legalább magadhoz, mert ha ennyi bajod van vele, akkor nem szeretheted. Magadban keress valamit, ami miatt nem tudsz tőle elszakadni, és ha megtaláltad, akkor fogsz tudni szakítani.

2018. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!