Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan fogadjam el hogy sose...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el hogy sose lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Szeretném megtanulni ezt a fajta technikát,hogy az életem többi területét ne rontsa el ez a gondolat.
2018. jún. 15. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
én 24 évesen vesztettem el a szüzességem. hol vagy te még attól?
2018. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyik legjobb önbizalomnövelő módszer a testedzés. Magamon is ezt tapasztaltam és rengeteg srác és lány mondta egyaránt. Nem kell túlsúlyos emberből fitnesz modellé gyúrnod magad. Érezni fogod a változást a közérzetedben és az önbizalmad is megjön. Tapasztalatból beszélek, hidd el.
2018. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 🙂
2018. jún. 16. 09:23
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
Gyúrjál. Önbizalmat, jó külsőt ad, ragadnak rád a nők. Az izmos pasi olyan, mint a nagymellű nő, nem lehet ronda.
2018. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hello! Én is 18 vagyok nekem is ugyan ez a problémám önbizalomhiány, én nem azt mondanám hogy nem lessz sose barátnőd. Én se tudok felszedni egy lányt, akár hogy akarom nem tudok oda mennj hozzá.
2018. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Bocsi a rossz fogalmazásért, azt akartam mondani hogy tetszik nekem egy lány de képtelen vagyok leszólítani. 18 vagyok de 1 barátnőm volt az se valami komoly kapcsolat volt. Ja és nem en szedtem fel, hanem ő engem.
2018. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A csajozási tapasztalom egyenlő a 0-val!

Egyszer egy lány üzent nekem hogy nagyon tetszek neki beszéljünk, nem mertem hozzá se oda menni olyan seggf*j vagyok egy b*szari. Addig nem mentem oda míg valaki más felszedte!😭😢

2018. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!