Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan zajlik le egy ottalvás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik le egy ottalvás a pároknál?

Figyelt kérdés

18 vagyok és még csak egyszer aludtam ott a barátomnál. Nem történt semmi,viszont fél nyolc fele,korán haza jöttem,mivel valahogy kellemetlennek éreztem,hogy összefussak a szüleivel... Pedig jól kijövök velük,csak értitek.

Általában mindenkinek meg van erről a véleménye,mindenki rögtön a szexre sandít.

Szóval a kérdeseim azok lennének,hogy ti ottalvásoknál hánykor jöttetek haza,miket csináltatok reggel,vagy miben aludtatok?

Köszi előre is!



2018. jún. 16. 07:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de rosszul gondolkodsz. Nem ciki az ha szexeltek... szerinted az apja nem szexelt ennyi idősen? dehogynem.
2018. jún. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jóhogy ezt érzed hisz csak egyszer aludtál ott. Majd idővel elmúlik, megszokod. Szerintem az első pár alkalommal nincs olyan ember aki ne így érezte volna magát.
2018. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én általában olyan délután szoktam átmenni, aztán gépezünk, videókat nézünk, rendelünk valami kaját, vagy ha az anyukája főz, akkor azt eszünk, az éjjel közeledtével pedig a szobában vagyunk, pihenünk, összebújunk :) Néha megyünk bulizni is.
2018. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem ciki számomra az,ha megtörténne a szex,de az sem ott történne,a vékony falú szobájában,ahol tényleg mindent lehet hallani. Már tervezgettük hogyan és mikor de egyenlőre csak annyit szerettem volna,hogy úgy általánosságban reggel,meddig illik ott maradni?
2018. jún. 16. 11:22
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy illik. Addig maradsz ott ameddig neked jól esik. Ha kényelmetlen a dolog nyugodtan menj el. Szép lassan úgyis megszokod és egyre tovább fogsz maradni.
2018. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Azért ahhoz komolyabb, legalább egyéves kapcsolat kell, és nem 18 éves kor, hogy valaki szégyen nélkül ott aludjon a barátjánál. A barátod talán inkább aludhatna nálatok, ha a szüleid megengedik, de ez ilyen korban így is, úgy is elég ciki lenne nekem. Ha kivesztek közösen egy lakást, ha van rá pénzetek, akkor ott aludhattok együtt, de így a szülőknél elég gáz. Valamilyen pongyolát (télen) vagy nyáron valamilyen könnyű hosszabb trikót vegyél fel reggel - ha mégis ott alszol, és egyáltalán ne csinálj úgy, mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne, mert nem az. - Előtte egyébként is ki kellene kérni neked is a szülei véleményét erről, a beleegyezésüket. Nehogy csak reggel vegyék észre, hogy te ott aludtál.!!!
2018. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
5-ös nem tudom, hogy gondolja, hogy nincs olyan, hogy illik? Hogyhogy? Egy idegen helyen csak úgy ott maradni, felborítani a család napirendjét? Hogy képzeled? Reggeli után mindenképpen el kellene menni, de nem a lánynak egyedül, hanem akkor valamilyen programot kellene kitalálni, és ebédre pedig a lánynak kellene meghívni magukhoz a fiút - ha már ez egy komolyabb kapcsolat lenne.
2018. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nos... hát ezt a fajta szigort az utolsótól jól meg kaptam.

Furcsa nagyon,az előzőekhez képest.

Az igazság az,hogy én sem szeretnék bezavarni sosem,nem is terveztem az ott alvást,ha későn is maradtam,sosem aludtam ott,de aznap mindketten sokat dolgoztunk nyári szezonális munka téren,én pedig engedtem a barátom nyaggatásának,utána szinte azonnal bealudtunk.

Ezért is jöttem el korán,mert furcsa volt és kényelmetlen számomra,habár az exei sokszor aludtak nála és mindig későig maradtak.

Nem fogok ebből rendszert csinálni.

Hagyom még az időt.

Szóval köszönöm azért!

2018. jún. 17. 13:39
 9/18 anonim ***** válasza:

Eleinte akkor aludtunk egymásnál, amikor a szüleink nem voltak otthon, így nem jelentett kellemetlenséget. Aztán amikor kicsit jobban megismertük a szülőket (nyilván előtte is ismertük egymás szüleit, csak egy kicsit "összebarátkoztunk") akkor aludtam náluk úgy, hogy a szülei otthon voltak. Mivel nem maga az alvás a lényeg, hanem hogy ott vagyok, másnap délután öt körül mentem haza. Az anyukája marasztalt volna még vacsorára.

Nincs olyan, hogy "illik", szerintem inkább az a nagyobb illetlenség, ha kora reggel, még a szülők ébredése előtt lelépsz és meg sem köszönöd a vendéglátást. Úgy érezhetik, hogy nem szeretsz ott lenni.

Persze ehhez kell egy bizonyos szintű ismeretség a szülőkkel

2018. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jaj,az ő szülei kissé félénkek.

Amikor lent vagyok,általában mindig csukott ajtó mögött tv-znek a szobájukban vagy csinálnak valamilyen papír munkát a nappaliban.

Sosem ettem még ott,szóval szerintem nem igazán illetlenség,ha korán jövök el,és nem zavarom őket a reggeli jövés-menésben:)

2018. jún. 18. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!