Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan zajlik le egy ottalvás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik le egy ottalvás a pároknál?

Figyelt kérdés

18 vagyok és még csak egyszer aludtam ott a barátomnál. Nem történt semmi,viszont fél nyolc fele,korán haza jöttem,mivel valahogy kellemetlennek éreztem,hogy összefussak a szüleivel... Pedig jól kijövök velük,csak értitek.

Általában mindenkinek meg van erről a véleménye,mindenki rögtön a szexre sandít.

Szóval a kérdeseim azok lennének,hogy ti ottalvásoknál hánykor jöttetek haza,miket csináltatok reggel,vagy miben aludtatok?

Köszi előre is!



2018. jún. 16. 07:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es, mindenben van olyan, hogy illik. És nem lehet ilyen esetben vendéglátásról beszélni, hiszen, nem a szülők hívták meg, hogy ugyan, feküdjön már le a fiúnkkal, csak elnézik neki. És hogyhogy te jössz el egyedül? Így olyan, mintha valami kurtizán lennél. A fiúnak kutya kötelessége lenne téged elkísérni, legalább a buszig, v. nem tudom, mivel jársz.
2018. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Az ő ajtójáig elkísér, mivel én a következő emeleten lakom.

A lépcsőkön nem kell lovagot játszania hajnalban...

2018. jún. 18. 11:01
 13/18 anonim ***** válasza:

Mielőtt ítélkeznél, kedves, ők szoktak meghívni. A legeslegelső alkalommal is ők hívtak meg, direkt azért vettek egy kinyithatós ágyat párom szobájába, hogy ott tudjak aludni.

És egyébként elkísér, néha egészen hazáig, annak ellenére, hogy másik városban lakom. De ezt nem írtam le, mert nem tartottam lényegesnek a kérdés szempontjából. ;)


Annyira imádom, amikor egyesek a háttér ismerete nélkül, két mondat alapján ítélkeznek a másik felett. Sajnálom, hogy ennyi keserűség van benned, hogy vadidegeneken töltöd ki.


Kilences voltam

2018. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy a szülők sem akarnak titeket zavarni, és kint vannak a konyhában, vagy nem tudom,hol, nem azt jelenti,hogy félénkek, hanem ők is igyekeznek udvariasak lenni veletek szemben.

Én a következőt tenném: amikor ott akarnék aludni, oda kellene állni mindkettőtöknek a szülők, mondjuk az anyja elé, és a fiú megkérdezhetné, Anyu, nem lenne gond, ha Rita v. nem tudom, hogy hívnak, itt aludna ma éjjel? Erre az anyja biztos azt mondaná, persze, nyugodtan, mire te is megköszönnéd, és még egyszer megkérdeznéd - csak az udvariasság kedvéért - hiába írja itt valaki, hogy ebben nincs illem, igenis van, elvégre egy idegen helyen van a lány - , hogy biztos nem gond? Erre a mama valószínűleg azt válaszolná, hogy Nem, kedves, maradj csak nyugodtan. Még azt megkérdezhetnéd, hogy és reggel mikor menjek el, meddig nem alkalmatlan? Erre mond majd valamit: hogy mindegy, ameddig akarsz, de azt is mondhatja,hogy várunk holnapra valamilyen vendéget, tehát eddig és eddig maradj. Ezt megköszönöd, és ennyi.

2018. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja, a hosszú szöveg tárgytalan, mert nem olvastam el az utolsó választ.
2018. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hívatlan vendég,hiszen mindig tudnak a jöttömről. Csak már előre megbeszéli a barátom,mielött jönnék. Kilences ezt nekem szántad?

Az én részemről nem volt semmiféle arrogancia vagy apátia feléd, és ugyanannyi ítélkezési folyamatot viszel végbe te is,ha ok nélkűl keserűnek tartod az érzelmi világomat,holott ugrállva szórok boldogságot minden barátnak:)

Szeretném,ha a kérdésem belűl kapnék segítséget,azon kívűl nem szeretnék és nem is érdekel az esetleges "vélemény osztás"

2018. jún. 19. 08:34
 17/18 anonim ***** válasza:
Dehogy neked, kérdező, a tizenegyes kötekedőnek :D
2018. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szent Kleofás,na rendben akkor. :)
2018. jún. 20. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!