Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítani, kibékülni és újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani, kibékülni és újra szakítani?

Figyelt kérdés
Nos az van hogy újra összejöttem az exszemmel.Viszont kicsit megbántam.Ha újra szakítok vele az gyökérség lenne?
2018. jún. 17. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Az a gyökérség,ha még hónapokat / éveket szívsz mellette és aztán szakítasz.

Tedd meg minél hamarabb

2018. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszont kevesebb mint egy hete járunk megint
2018. jún. 17. 21:10
 3/4 AndrejjaMarijann válasza:

Tettem ilyet, háromszor szakítottam. Megutált. Túl fogod élni.

Nem éri meg benne maradni, ha nem akarod. Ezzel őt is és saját magadat is bántod.

Legyél kemény és ne táncolj vissza, ha begurul,vagy sír, akkor se!

2018. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is voltam hasonlo helyzetben, en 3 het utan mondtam meg neki, hogy megsem mukodik es sajnalom, de szakitani akarok. Elegge megorrolt ram miatta, mivel en akartam, hogy ujra osszejojjunk, de muszaj volt elmondanom, mert ez igy fair, es a lenyeg, hogy minel hamarabb tedd meg. Akar most szervezz vele egy talalkozot, amin “valami fontos dologrol beszelnel”, es ott szakits.


De nem viccelek, minel hamarabb! Ezzel csak a baratodnak artasz! Te sem lennel tul boldog hasonlo helyzetben, meg ha raadasul a masik ezer evig huzza a dolgot, te meg elvesztegetsz egy csomo idot. Ne habozz!!

2018. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!