Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is én reagáltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én reagáltam túl a dolgot, vagy jól tettem, hogy szakítottam? (Extra hosszú magyarázat lent)

Figyelt kérdés

(Volt) barátommal kicsit több mint egy hónappal ezelőtt le szerettünk volna feküdni. Én szűz voltam még, ő már nem. Előtte semmi gond nem történt, volt pár beszólása, amit még toleráltam, de aztán betelt a pohár. Az előjáték után azt mondta, hogy nem fog gumit húzni, mert kényelmetlen neki. Mondtam neki, hogy akkor most nem szeretnék így lefeküdni vele, majd elmegyek íratok fel fogamzásgátlót, de mivel most nem szedek halsszuk el. Erre ő elkezdett győzködni, hogy ne aggódjak, időben kihúzza, meg bízzak benne, ne legyek már ilyen hisztis stb. Mondtam, hogy nem, de ő továbbra is akarta, mire rettenetesen összevesztünk, úgyhogy a végén a fejéhez vágtam, hogy ha ennyire nem foglalkoztatja az, hogy én mit szeretnék, akkor hagyjuk is az egész kapcsolatunkat, aztán ahogy felöltözött kiraktam a házból.

Utána elkezdtem gondolkodni a dolgon, hogy azért mégis csak szeretem, lehet én reagáltam túl, biztos nagyon várta már az alkalmat.

Elmentem utána nődokihoz tablettát íratni, megvolt a vizsgálat, azt mondta, ha megjönnek az eredmények szól, hogy lehet-e vagy sem. Utána elmentem a barátomhoz, hogy megbeszéljük a dolgot, elmondtam, hogy voltam dokinál, úgyhogy kibékültünk, mindketten bocsánatot kértünk, igaz eléggé nyögve nyelősen ment az egész.

Aztán megjöttek az eredményeim, az orvos pedig azt mondta, hogy inkább nem javasolná a fogamzásgátló szedését. Ezt utána elmondtam barátomnak és annyit javasoltam, hogy legalább egy alkalommal próbálja meg gumival és ha nem jó keresünk más megoldást. Erre teljesen felkapta a vizet, hogy hát ő megmondta, hogy nem, értsem már meg, neki ez kényelmetlen. Utána elkezdett azzal is dobálózni, hogy miért rinyálok, miért nem bírok tablettát szedni. Itt borzasztóan kiakadtam rá, és miután eléggé összevesztünk, ismét szakítottam vele.

Barátnőimnek elmeséltem nagyjából a sztorit, de ők sem igazán az én pártomat fogták és sikerült elültetniük a bogarat a fülemben. Azért még mindig szeretem, de ez a dolog, meg amiket mondott rettenetesen fáj és nagyot csalódtam benne.

Tényleg hülyeség volt ezért szakítani és csak én reagáltam túl?

Én 17 éves vagyok egyébként ő pedig 18. Azt még hozzáfűzném, hogy előtte voltak már problémáinak, de azt hittem, ha lefekszünk közelebb kerülünk egymáshoz. Utólag így elég szarul hangzik, tudom.



2018. jún. 24. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyira de annyira jól döntöttél, hogy teljesen elképedtem :D. Rengeteg lányt olvasok itt akik szívesen belementek volna gumi nélkül is. Kicsit le is voltam hangolódva, hogy a velem egykorúak ilyen döntéseket hoznak, de te egyszerűen hihetetlen voltál :) 18f
2018. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat és a biztató szavakat!

Végleg kiraktam a szűrét, teljesen vége. Így, utólag visszatekintve nem is vesztettem sokat.

Nagyon szépen köszi mindenkinek mégegyszer!

2018. jún. 26. 14:48
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben igazad van, jól döntöttél. Ilyennek kellene lennie minden fiatal lánynak! :)

Példát lehetne venni rólad!

2018. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Igazad volt hogy kitetted! Egy ilyen fiú felelőtlen, önző egyén aki nem érdemel meg téged! Egyébként van vény nélkül kapható, hormonmentes fogamzásgátló (hüvelykúp) is. Azt ajánlom, megbízható és gumi ide vagy oda én azt vallom biztos ami biztos védekezzen a nő is. 22/L
2018. dec. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!